Президент надав Вінницькому державному аграрному університету статус Національного

18.12.09 17:27 4069

Президент України Віктор Ющенко надав Вінницькому державному аграрному університетові статус національного.

Президент надав Вінницькому державному аграрному університету статус Національного

Про це Глава держави повідомив сьогодні на зустрічі зі студентами та викладацьким колективом Вінницького державного аграрного університету.Президент надав Вінницькому державному аграрному університету статус Національного «За ті зусилля в навчальному процесі, які були зроблені у вашому Університеті, за ту блискучу роботу з виховання фахівців у сфері аграрної науки, аграрної економіки і аграрного сектора як такого, мені приємно повідомити, що сьогодні своїм Указом я надав Вінницькому аграрному університету статус Національного», – сказав В.Ющенко.

Відповідний Указ Президента оголосила на зустрічі Заступник Глави Секретаріату Президента України – Представник Президента України у Конституційному Суді України М.Ставнійчук.

Також, у с.Селище Тиврівського району Вінниччини Президент України Віктор Ющенко відвідав дитячі будинки сімейного типу родин Ковалів та Юрчаків, які виховують відповідно 11 та 7 дітей.

В. Ющенко поспілкувався з родинами, оглянув їхні будинки та вручив дітям подарунки до Дня Святого Миколая - комп'ютери та солодощі.

Глава держави наголосив, що турбота про дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування - серед пріоритетів його політики.

Він висловив переконання, що сімейне виховання та турбота про своїх дітей – це традиційні сімейні цінності української нації.

Довідка.
Сергій та Ольга Юрчаки виховують двох рідних та п’ятьох усиновлених дітей віком від 4 до 18-ти років. Подружжя Ковалів виховує двох рідних та дев’ятьох прийомних дітей віком від 5 до 14 років.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Прес-служба Президента України Віктора Ющенка
Система Orphus

Схожі новини

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)