"Вінницяводоканал" відкриває нову лабораторію

25.04.08 10:50 4057

29 квітня об 11 годині на території підприємства „Вінницяводоканал" відбудеться відкриття нового лабораторного корпусу підприємства. Тут визначатимуть якість води за 44-ма показниками.

"Вінницяводоканал" відкриває нову лабораторію

Необхідне обладання купували протягом трьох останніх місяців. Наразі оновлено 30% обладнання. Невдовзі "Водоканал" планує придбати хромомограф, його вартість 100 тис. грн.

- В Україні сьогодні продовжують діяти стандарти з контролю за якістю води часів Радянського союзу, пояснює начальник підприємтсва "Вінницяводоканал" Володимир Кістіон. - Зараз розробляють нові стандарти якості питної води. Акценти робитимуть на вимогах ЄС. А директива ЄС вимагає контроль за якістю води з 44 показників. За нормами радянського ГОСТУ їх 28. Саме за цими нормами і визначають якість води в Україні сьогодні. Наша лабораторія акредитована і проводить визначення води з 44 показників.

На реконструкцію лабораторії спрямовано 1 млн. 300 тис. грн., з них 1 млн. 200 тис. грн. - державні кошти, 100 тис. грн. - з бюджету міста за особистим розпорядження мера В. Гройсмана, 200 тис. грн. - власні обігові кошти підприємства.
"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)