Майже 60 поліцейських отримали дипломи про вищу освіту

25.05.16 15:26 2493

Майже 60 поліцейських отримали дипломи про вищу освіту

Сьогодні у Вінницькому відділенні Національної академії внутрішніх 58 працівників поліції отримали дипломи про вищу освіту. Правоохоронці навчалися за напрямом підготовки «Правознавство» та здобули кваліфікацію бакалаврів права.

Дипломи поліцейським вручив т.в.о. начальника ГУНП у Вінницькій області Юрій Педос та завідувач Вінницьким відділенням Олена Лепей.

Очільник вінницької поліції привітав правоохоронців з успішним завершенням навчання та зазначив, що в їх житті розпочинається новий етап, можливість для реалізації здобутих знань на службі, нових професійних успіхів.

Майже 60 поліцейських отримали дипломи про вищу освіту

Юрій Педос висловив надію, що серед нинішніх випускників є багато майбутніх керівників, які реалізують на практиці благородне завдання професії – охорону прав і свобод громадян.

В свою чергу завідувач Вінницьким відділенням Олена Лепей звернулася з теплими побажаннями і напутніми словами до поліцейських, які впродовж п’яти років навчалися у закладі, стали дружним колективом. Керівник закладу зазначила, що роки навчання в академії для кожного випускника будуть завжди приємними споминами та побажала правоохоронцям успіхів в професії.

Фото

Майже 60 поліцейських отримали дипломи про вищу освіту Майже 60 поліцейських отримали дипломи про вищу освіту Майже 60 поліцейських отримали дипломи про вищу освіту Майже 60 поліцейських отримали дипломи про вищу освіту Майже 60 поліцейських отримали дипломи про вищу освіту

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Прес-служба ГУ Національної поліції у Вінницькій області
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)