До кінця тижня вінничани зможуть відвідати православну виставку-ярмарок

26.05.16 11:32 2513

До кінця тижня вінничани зможуть відвідати православну виставку-ярмарок

З 24 по 29 травня 2016 року у експоцентрі Вінницької торгово-промислової палати (кінотеатр ім.М.Коцюбинського) проходить традиційний ярмарок-виставка «Православна Україна на Вінниччині-2016».

Цього року на вінницьку ярмарку завітало близько 80 православних монастирів та парафій з різних куточків України: Одеської, Чернівецької, Чернігівської, Херсонської, Хмільницької, Вінницької, Київської та інших областей.

Кожен відвідувач може ознайомитись та придбати представлені новинки православного книговидавництва, аудіо та відеопродукцію, предмети церковного вжитку та сувеніри, ікони, церковне начиння та багато іншого. Також в рамках програми заходу передбачено проведення ряду програм культурно-просвітницького спрямування.

До кінця тижня вінничани зможуть відвідати Всеукраїнську православну виставку-ярмарок

Православна ярмарка завжди викликає широкий інтерес як серед віруючих, так і серед пересічних громадян, які приїздять сюди з різних куточків Вінниччини та навіть сусідніх областей, щоб вшанувати православні святині, придбати духовну літературу, замовити молитви та просто поспілкуватись із священнослужителями.

Фото

До кінця тижня вінничани зможуть відвідати православну виставку-ярмарок До кінця тижня вінничани зможуть відвідати православну виставку-ярмарок

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)