Ще на двох перехрестях Вінниці облаштовують "острівці безпеки"

31.05.16 17:55 4919

Ще на двох перехрестях Вінниці облаштовують "острівці безпеки"

У Вінниці на перехресті вулиць Соборна-Князів Коріатовичів(колишня Свердлова)-Магістратська(колишня Першотравнева), а також на перехресті вулиці Замостянська (50-річчя Перемоги) та проспекту Коцюбинського облаштовують  "острівці безпеки". Такі "острівці", за оцінками західних експертів, дозволяють знизити кількість ДТП з травматизмом на 17%. При облаштуванні "острівців безпеки" також враховують їх доступність для батьків з дитячими візочками та для людей з обмеженими фізичними можливостями. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив міський голова  Сергій Моргунов:

"Минулого тижня, коли до нас приїздили міські голови та представники муніципалітетів міст-мільйонників, приємно було почути від мого колеги з Дніпра Бориса Філатова, що йому був цікавим наш досвід в тому числі і щодо дорожньої інфраструктури – зокрема, це і пішохідні переходи, і влаштування «острівців безпеки» для пішоходів на великих перехрестях для підвищення безпеки в організації дорожнього руху. За оцінками західних експертів з питань дорожнього руху, влаштування таких елементів на Х-подібних перехрестях дозволяє знизити кількість ДТП з травматизмом на 17%.

Нагадаю, що в попередні роки у такий спосіб ми провели реконструкцію перехресть вулиць Пирогова/Гоголя та Пирогова/ Блока / Марії Литвиненко-Вольгемут (колишня вулиця Литвиненка).

Ще на двох перехрестях Вінниці облаштовують "острівці безпеки"

Минулого тижня розпочались такі ж роботи на перехресті вулиць Соборна/Князів Коріятовичів (раніше Свердлова)/Магістратська (до перейменування це була Першотравнева). Також вони проводяться на перетині вулиці Замостянської із проспектом Коцюбинського в межах проекту реконструкції перехрестя біля Будинку Офіцерів. Звісно, «острівці безпеки» влаштовуються таким чином, щоб вони були доступними також і для батьків з дитячими візочками, і для людей з обмеженими функціональними можливостями", - повідомив Сергій Моргунов.

Ще на двох перехрестях Вінниці облаштовують "острівці безпеки"

Фото

Ще на двох перехрестях Вінниці облаштовують "острівці безпеки" Ще на двох перехрестях Вінниці облаштовують "острівці безпеки" Ще на двох перехрестях Вінниці облаштовують "острівці безпеки"

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)