У Вінниці триває робота по ваштуванню "кишень" для громадського транспорту та встановленню павільйонів для очікування транспорту пасажирами. Минулого місяця такі роботи виконані по вул. Гліба Успенського, на вул. 8-го березня.

А нещодавно "кишеня" для маршруток з'явилася і на вул. Зодчих. Про це повідомив Вінницький міський голова Сергій Моргунов на своїй сторінці у мережі Фейсбук

 "Далі розширюємо мережу зупинок громадського транспорту. Десь у квітні зробили «кишені» для зупинки транспорту та павільйони для очікування пасажирів по вул. Гліба Успенського – було багато звернень з цього приводу від мешканців та перевізників. Також зробили «кишеню» для зупинки автобусів по вул. 8 березня, коли робили там тротуар.

На вул.Зодчих влаштували "кишеню" для зупинки маршруток та встановили павільйони для очікування транспорту

А днями закінчили роботи по влаштуванню «кишень» для зупинки маршрутних таксі по вул. Зодчих і встановили ще 5 павільйонів для очікування транспорту пасажирами. Звісно, будемо продовжувати цю роботу і в подальшому" - написав Сергій Моргунов.

На вул.Зодчих влаштували "кишеню" для зупинки маршруток та встановили павільйони для очікування транспортуПереглядів: 4876
Поширень: 0