Сьогодні дітям-сиротам вручили солодощі та матеріальну допомогу до Дня захисту дітей

01.06.16 13:45 1594 0

Сьогодні дітям-сиротам вручили солодощі та матеріальну допомогу до Дня захисту дітей

1 червня відбулася традиційна щорічна зустріч міського голови Сергія Моргунова з дітьми-сиротами та дітьми, які позбавлені батьківського піклування. Хлопчикам та дівчаткам з нагоди Дня захисту дітей мер Вінниці вручив матеріальну допомогу та солодощі. Крім того, для них підготували святковий концерт.

«Бажаю вам здоров’я, гарного настрою, оптимізму, щоб ваше життя було максимально наповнене позитивними емоціями. Також вітаю вас із завершенням навчального року, я впевнений, що всі ви гарно вчилися і вчителі були задоволені вашими успіхами. Бажаю, щоб ви гарно провели канікули, набралися енергії і з гарними позитивними враженнями від літніх канікул розпочали новий навчальний рік», - сказав Сергій Моргунов.

Сьогодні дітям-сиротам вручили солодощі та матеріальну допомогу до Дня захисту дітей

Як зазначив директор департаменту освіти Володимир Буняк, сьогодні привітали 198 дітей.

Фото

Сьогодні дітям-сиротам вручили солодощі та матеріальну допомогу до Дня захисту дітей Сьогодні дітям-сиротам вручили солодощі та матеріальну допомогу до Дня захисту дітей Сьогодні дітям-сиротам вручили солодощі та матеріальну допомогу до Дня захисту дітей Сьогодні дітям-сиротам вручили солодощі та матеріальну допомогу до Дня захисту дітей Сьогодні дітям-сиротам вручили солодощі та матеріальну допомогу до Дня захисту дітей Сьогодні дітям-сиротам вручили солодощі та матеріальну допомогу до Дня захисту дітей Сьогодні дітям-сиротам вручили солодощі та матеріальну допомогу до Дня захисту дітей Сьогодні дітям-сиротам вручили солодощі та матеріальну допомогу до Дня захисту дітей Сьогодні дітям-сиротам вручили солодощі та матеріальну допомогу до Дня захисту дітей Сьогодні дітям-сиротам вручили солодощі та матеріальну допомогу до Дня захисту дітей Сьогодні дітям-сиротам вручили солодощі та матеріальну допомогу до Дня захисту дітей Сьогодні дітям-сиротам вручили солодощі та матеріальну допомогу до Дня захисту дітей Сьогодні дітям-сиротам вручили солодощі та матеріальну допомогу до Дня захисту дітей Сьогодні дітям-сиротам вручили солодощі та матеріальну допомогу до Дня захисту дітей

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)