У зону АТО вирушив черговий зведений загін вінницької поліції

02.06.16 11:56 2450

У зону АТО вирушив черговий зведений загін вінницької поліції

Колеги та рідні прийшли провести працівників поліції у відрядження на Схід країни. Протягом двох місяців вони виконуватимуть бойові завдання у зоні АТО.

Вчора в зону проведення антитерористичної операції вирушив черговий зведений загін вінницької поліції. Правоохоронці забезпечуватимуть правопорядок та виконуватимуть бойові завдання.

- Я впевнений, що ви в черговий раз з честю виконаєте свій обов’язок захищати цілісність нашої країни, - звернувся до працівників поліції заступник начальника управління Нацполіції у Вінницькій області Руслан Мороз. - Бажаю вам здоров’я, удачі, підтримки близьких та рідних, повернутися назад додому у повному складі цілими та неушкодженими.

У зону АТО вирушив черговий зведений загін вінницької поліції

Перед виїздом у відрядження поліцейські отримали благословення від настоятеля храму Дмитрія Сологунського отця Сергія.

У зону АТО вирушив черговий зведений загін вінницької поліції

Підтримати і провести правоохоронців прийшли рідні, колеги, друзі та вихованці дитячого будинку «Гніздечко». Діти подарували бійцям загону власноручно виготовлені обереги.

Фото

У зону АТО вирушив черговий зведений загін вінницької поліції У зону АТО вирушив черговий зведений загін вінницької поліції У зону АТО вирушив черговий зведений загін вінницької поліції У зону АТО вирушив черговий зведений загін вінницької поліції У зону АТО вирушив черговий зведений загін вінницької поліції У зону АТО вирушив черговий зведений загін вінницької поліції У зону АТО вирушив черговий зведений загін вінницької поліції У зону АТО вирушив черговий зведений загін вінницької поліції У зону АТО вирушив черговий зведений загін вінницької поліції У зону АТО вирушив черговий зведений загін вінницької поліції У зону АТО вирушив черговий зведений загін вінницької поліції

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Прес-служба ГУ Національної поліції у Вінницькій області
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)