У міській раді відзначили людей, які активно допомагали у проведенні Дня Європи у Вінниці

10.06.16 09:33 1534

У міській раді відзначили людей, які активно допомагали у проведенні Дня Європи у Вінниці

Грамоти та книги про Вінницю вручили вчора вінничанам, які стали спонсорами проведення Дня Європи у цьому році. Міський голова Сергій Моргунов подякував їм за любов до міста та бажання зробити жителям та гостям міста свято.

«Вже традиційно, коли ми організовуємо проведення загальноміських свят, як от День Європи, День міста чи Новий рік, то частка коштів з міського бюджету йде на це мінімальна. У створенні комфортного середовища, гарного настрою під час заходів нам допомагають патріоти Вінниці, небайдужі вінничани. Вони докладають зусиль для того, щоб Вінниця дійсно була найуспішнішим та найкомфортнішим містом в Україні, а саме головне, щоб вінничани отримували позитивні емоції. Тож я дякую вам за активну участь у проведенні свята не лише з фінансової, а й організаційної точки зору», – каже Сергій Моргунов.

Фото

У міській раді відзначили людей, які активно допомагали у проведенні Дня Європи у Вінниці У міській раді відзначили людей, які активно допомагали у проведенні Дня Європи у Вінниці У міській раді відзначили людей, які активно допомагали у проведенні Дня Європи у Вінниці У міській раді відзначили людей, які активно допомагали у проведенні Дня Європи у Вінниці У міській раді відзначили людей, які активно допомагали у проведенні Дня Європи у Вінниці

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)