40 дітей загиблих та поранених учасників АТО з Вінниччини відпочиватимуть у Польщі

25.07.16 17:51 1530

40 дітей загиблих та поранених учасників АТО з Вінниччини відпочиватимуть у Польщі

Про це під час щотижневої оперативної наради з керівниками департаментів та служб регіону повідомив голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій.

«Мною досягнуто домовленостей з Маршалком Сьвєнтокшиського воєводства Республіки Польща Адамом Ярубасом, що вони візьмуть 40 наших дітей загиблих та поранених воїнів АТО на оздоровлення. Тому прошу відповідні служби оперативно включитися в роботу та у максимально стислі терміни зібрати весь пакет необхідних документів, аби відпочинок дітей пройшов на високому рівні», - зазначив керівник області Валерій Коровій. Передбачається, що юні вінничани перебуватимуть у Польщі з 25 серпня по 4 вересня.

Також в ході наради голова ОДА вкотре акцентував увагу присутніх на безумовному запровадженні з 1 серпня системи електронних закупівель ProZorro та заслухав оперативну інформацію про поточну ситуацію в регіоні.

Так, зокрема, директор Департаменту агропромислового розвитку ОДА Микола Неїлик повідомив, що, за даними аграріїв області, вже зібрано 38 % врожаю при середній урожайності 51 центнер з гектара. І на сьогодні Вінниччина має вже понад 1 млн. тонн зерна.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)