У Вінниці розпочалося будівництво зливової каналізації по вулиці Верхарній

31.08.16 10:18 2104 0

У Вінниці розпочалося будівництво зливової каналізації по вулиці Верхарній

Близько трьох років тому в місті було розроблено електронну карту усіх існуючих мереж зливової каналізації та розроблено схему розвитку системи відведення атмосферних опадів. У ній визначені поетапні кроки по реконструкції ремонту та будівництво нових об’єктів зливової каналізації.

Вже кілька тижнів триває реконструкція зливової каналізації по вулиці Верхарній. Тут в перспективі буде оновлено дорожнє покриття. А зливова каналізація облаштовується для того, щоб було належне водовідведення. Роботи проходять на умовах співфінансування з мешканцями. загалом тут планується прокласти більше 700 метрів труб та влаштувати більше 20 колодязів.

«У рамках реконструкції зливової каналізації по вулиці Верхарній буде прокладено трубу діаметром 500 мм і загальною протяжністю - 715 м.п.

Приєднуватись до існуючої мережі будуть до зливового колектора, що проходить через вулицю О. Довженка (колишня Ленінградська). Також буде влаштовано 21 колодязь», – каже в.о. директора департаменту комунального господарства та благоустрою Володимир Ніценко.

Наразі у Вінниці є близько 36 кілометрів мереж зливової каналізації, 510 зливоприймачів та 217 оглядових колодязів на магістральних колекторах. Атмосферні опади відводяться через 26 випусків у відкриті штучні та природні водойми.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)