На наступному тижні біля Західного автовокзалу зі сторони Хмельницького шосе почнуть встановлювати новий в’їзний знак. На ньому назва нашого міста буде двома мовами: українською та англійською. Також тут буде встановлено 3-D герб Вінниці з підсвіткою та прапори міста, області, України та Євросоюзу.

В’їзний знак до Вінниці зі сторони Хмельницького шосе не змінювався вже кілька десятків років. Тому він потребував заміни. Крім того назва Вінниці англійською мовою не відповідала правилам транслітерації. Раніше на знаку можна було бачити напис «Vinnitza», його замінять на «Vinnytsia».

14 грудня розпочався демонтаж верхньої частини в’їзного знаку до Вінниці. Бетонна основа залишається, її «обшиють» композитними панелями. Буде замінено частину з назвою міста. В результаті напис буде виконано двома мовами: українською та англійською. Герб планується зробити у 3D форматі, щоб він мав об’ємний вигляд.

За умов сприятливої погоди, роботи по встановленню нового в’їзного знаку планується завершити до кінця року.Переглядів: 6424
Поширень: 0