Наталья Добрынская + TM Sobieski = Олимпиада

19.03.10 09:18 5042 5

18 марта 2010 года, в офисе компании «Бельведер Украина» состоялась встреча руководства компании с олимпийской чемпионкой по легкой атлетике Натальей Добрынской.

Наталья Добрынская + TM Sobieski = Олимпиада

По итогам встречи было подписано соглашение о взаимовыгодном сотрудничестве, согласно которому компания «Бельведер Украина» окажет всецелую поддержку Наталье Добрынской в подготовке к участию в Олимпийских Играх и других соревнованиях. Н.Добрынская в свою очередь будет представлять TM Sobieski в акциях и мероприятиях, проводимых компанией «Бельведер Украина».

Наталья Добрынская стала лицом ТМ Sobieski

ТМ Sobieski – это европейская марка водки. Ранее лицом торговой марки уже была выбрана группа NikitA. Добрынская стала вторым элементом технологии, в которой eyes-stopper (привлекающими внимание) выступают красивые девушки. Это довольно оригинально для украинского рынка, ведь, как правило, все украинские торговые марки привлекают для рекламы алкоголя мужчин.

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 5. Александр
  Александр
  19-03-10, 22:48 | IP:93.183.235...
  Наталья молодчина! Удачи ей! А формат спонсора - это уже особенность украинской экономики, которая к Наталье не имеет никакого отношения. Братья Кличко - ТМ "Немирофф", но все сидим у телеков, болеем и вряд ли все с водкой на столе. Хотя, конечно, было бы приятнее и логичнее видеть более полезного для здоровья спонсора. Но такие фирмы не могут себе позволить спонсировать спортсменов, по крайней мере, не в Украине.
 • 4. Вітя
  Вітя
  19-03-10, 12:06 | IP:77.121.107...
  Люди, ви чого? Наталочка молодець!!!!! І дуже добре, що вона змогла зацікавити спонсорів. В нас же в країні майже нульове фінансування спортсменів, і коли вдається якось заробити кошти - це просто супер, це єдина можливість не просто існувати, але й величезний стимул для досягнення гарних результатів. Яка різниця хто рекламує, чи спортсмен, чи кіноактор, чи політик, людина сама вирішує пити їй чи ні. А якщо в людини немає розуму, то немає ніякої різниці хто що рекламує, і така людина для суспільства немає ніякого значення. Пити можна, але в міру своїх можливостей.
 • 3. Вінничанка
  Вінничанка
  19-03-10, 11:20 | IP:178.92.226...
  Сумно і плакати хочеться.Справа в тому, що гроші, зароблені таким чином, добра не приносять нікому.Хіба що, прибутки для купки людей TM Sobieski. Жаль, що Наталя стала заложницею злиденної економіки України. Саме з наших внесків повинна формуватися допомога талановитим дітям в різних галузях. І вони повинні займатися тренуваннями і вигравати медалі, а не думати, як заробити гроші(хто піаром,а інші-хто чим може!)
 • 2. Сергій
  Сергій
  19-03-10, 11:08 | IP:77.121.96...
  а мені здавалось що горілка і серьозний спорт несумісні ...
  але гроші не пахнуть. :( сумно.
 • 1. Вінничанка
  Вінничанка
  19-03-10, 10:16 | IP:178.92.226...
  Наталко, що Ти робиш? Навіщо рекламуєш горілку? Дай Бог, щоб Тобі попався чоловік, який не п"є! Якщо буде навпаки, тільки тоді Ти зрoзумієш, що то за біда для жінки, дітей, рідних, близьких, оточуючих? Невже наші українці готові здобувати перемоги, йдучи на всілякі чорні акції, реклами і т.д.? Спортсмен і горілка? Позор! Ти повинна пропагувати здоровий спосіб життя! Задумайся! P.S. Мій покійний батько зловживав горілкою. Був чудесною людиною, але горілка його згубила. Я рада, що ні мій чоловік, ні брати, ні сини не вживають цю гадость.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)