Відновити зір без операцій і медикаментів за десять - двадцять днів стало можливо у Вінницькій обласній дитячій лікарні

01.04.10 01:25 6650 0

завдяки акції всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця»

Відновити зір без операцій і медикаментів за десять - двадцять днів стало можливо у Вінницькій обласній дитячій лікарні

Серце до серця
Всеукраїнський благодійний фонд

В Україні у січні 2006 року був створений Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до Серця», засновники котрого (молоді люди) поставили перед собою мету – порятунок життя і здоров’я дітей та повернення довіри громадськості до благодійних організацій шляхом провадження діяльності за принципами прозорості, простоти, всестороннього контролю і публічного звітування.

У вінницькій області акція успішно проводиться уже чотири роки. Кожного року громадськість з веселими сердечками збирає кошти для нашої обласної дитячої лікарні.

У 2006 році було зібрано 1958,00 грн.
Вінницькій обласній лікарні передано набір інструментів для проведення малих вушних операцій по Гартману, який дуже часто застосовується в лікарській практиці.

У 2007 році - передано базовий набір Combilight C 10 Офтальмоскоп та 2 отоскопи.

У 2007 році - передано базовий набір Combilight C 10 Офтальмоскоп та 2 отоскопи.

Проектор АСР-8ЕМ з пультом і настільним кріпленням

За кошти зібрані в 2008 році закуплені та передані Офтальмоскоп SIGMA 150 вартістю 24260,35, та Проектор АСР-8ЕМ з пультом і настільним кріпленням вартістю 19176,00 грн.

Офтальмоскоп SIGMA 150

Акція 2009 року була наймасштабнішою за усі попередні. Адже участь у ній прийняло близько 850 волонтерів з усіх районів та міст області, сотні організацій та установ. Найбільше волонтерів – 46 молодих людей, працювало у Чечельницькому районі.

Це стало можливим завдяки розумінню, підтримці та організаційним заходам з боку влади, а саме управлінь облдержадміністрації: у справах сім’ї та молоді, освіти і науки, культури та туризму, охорони здоров’я та курортів та головного управління у з питань внутрішньої політики, у справах засобів масової інформації та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації. У акції владні структури проявили себе як потужний та відповідальний організаційний апарат.

так збирали гроші

4-10 травня по всій області відбувся фінальний етап акції. Волонтери у спеціальні скриньки збирали кошти у навчальних закладах, підприємствах, установах та організаціях області.
Кожному, хто приєднався до акції і зробив грошовий внесок, дарувалося символічне серце. І такі серця отримали близько 120 тисяч жителів Вінниччини. Результатом спільних та згуртованих дій громади, влади та бізнесу стали зібрані кошти у сумі 209 тис. 416 грн., що у 5,8 разів перевищило суму коштів, зібрану у попередньому році. Успішно спрацювали і райони Вінниччини. Серед них найкраще спрацювали Хмільницький – 15 тис. грн., волонтери якого зібрали навіть більше, ніж цілі області по Україні, Шаргородський - 9 тис. 772 грн., Бершадський – 9 тис.170 грн. Завдяки спільним зусиллям Вінницька область посіла 3-тє місце в Україні за сумою зібраних коштів. Загалом в Україні зібрали 2,7 млн. грн., причому у порівнянні з минулим роком результат зріс у 1,5 рази!

До підготовки та проведення акції долучались підприємства та організації, які стали справжніми її партнерами. Це благодійний фонд «Подільська громада», Вінницьке обласне управління ВАТ «Ощадбанк», ВАТ «Кредобанк», КП «Вінницьке трамвайно-тролейбусне управління», торгова марка «Рудь», рекламна агенція «Да!», весільна агенція «Некрасов», ТОВ «Украгровест», КП «Об’єднана дирекція парків міських парків культури і відпочинку», канцелярський клуб «Едельвейс і Ко», молодіжні громадські організації Вінниччини.
Зібрані кошти направлені на рахунок Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» для придбання медичного обладнання Вінницькій обласній дитячій клінічній лікарні.

І от тепер відновити зір без операцій і медикаментів за десять - двадцять днів стало можливо у Вінницькій обласній дитячій лікарні, завдяки акції всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця».

У Вінницькій області кожна восьма дитина має ті чи інші дефекти зору.
Проблеми зору бувають різні, наприклад - вроджена патологія. У цих випадках допомогти дитині надзвичайно складно. Але, на щастя, це буває відносно рідко. Частіше за все, у дитини короткозорість або далекозорість виникає через неправильний спосіб життя. І в цьому випадку ці порушення можна досить успішно коригувати на апараті «Амбліокор». Три, п'ять, максимум десять сеансів - і у дитини повертається 100%-й зір. Причому без хірургічного втручання або медикаментів.

Лікування відбувається так: дитина просто сидить і дивиться улюблений фільм або мультик. У цей час прилад за допомогою датчиків знімає інформацію про роботу очей, одночасно фіксуючи енцефалограму мозку. При цьому зображення на екрані зберігається тільки під час «правильного» зору і зникає, як тільки воно перестає бути чітким. Таким чином прилад як би примушує мозок підсвідомо скорочувати періоди неконтрастного зору. Це оптимізує роботу нейронів кори мозку, а зір при цьому істотно поліпшується.

А основним є те, що кожна дитина зможе проходити лікування на цьому обладнанні безкоштовно.

Єдина проблема - вартість цього приладу, в залежності від комплектації - 180 - 280 тисяч гривень. Зібрати таку суму в нашій країні будь-якій лікарні - практично нереально.
Але завдяки всеукраїнському благодійному фонду «Серце до серця» це стало можливим. Кожному, хто приєднався до акції і зробив грошовий внесок дарували символічне серце.

У результаті - за результатами збору грошей, Вінницька область вийшла на третє місце по всій країні.

За словами організаторів акції, люди все більше починають ламати стереотипи, що кошти таких фондів йдуть «комусь в кишеню» і все охочіше дають гроші на добрі справи.

Акція 2010 – ювілейна і проходитиме на Вінниччині в п’яте!
З 3-го по 23 травня по всій Україні та на Вінниччині збиратимемо кошти для дитячого центру неонатології.

Деталі на www.fsds.in.ua
 

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)