На власне свято ДАІ вітала дітей, пенсіонерів та ветеранів

16.04.10 02:05 3729 0

14 квітня 2010 р - день Державної автомобільної інспекції

На власне свято ДАІ вітала дітей, пенсіонерів та ветеранів

До Дня служби Державтоінспекції МВС України підготовлені та направлені вітальні листівки пенсіонерам – ветеранам Державтоінспекції Вінниччини за місцем проживання, а також запрошення на урочисті збори, які відбулися у адміністративному приміщенні УДАІ ГУ МВС області.

На власне свято ДАІ вітала дітей, пенсіонерів та ветеранів

На свято також були запрошені вихованці підшефного навчального закладу – Піщанської школи-інтернату для дітей-сиріт з вадами слуху і дітей, позбавлених батьківського піклування Вінницької області, які стали призерами Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «ДАІ майбутнього». Для дітей був організований День відкритих дверей, де діти мали можливість ознайомитися зі спеціальною технікою працівників ДАІ, відвідати музей служби, екзаменаційні класи Вінницького МРЕВ та службові класи. Для дітей був організований також солодкий стіл.

На власне свято ДАІ вітала дітей, пенсіонерів та ветеранів

Під час урочистих заходів вихованці Піщанської школи-інтернату для дітей з вадами слуху дали незабутній, сповнений любові і вдячності працівникам ДАІ концерт. За активну участь у профілактичних заходах, направлених на запобігання дорожньо-транспортного травматизму, перемогу у Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнка «ДАІ майбутнього», керівництвом УДАІ ГУМВС відзначений дитячий творчий колектив Дипломом, а також 10-кілограмовим тортом, виготовленим на замовлення за відповідною тематикою: «ДАІ вітає переможців».

Крім того, керівництвом УДАІ ГУ МВС до Дня професійного свята 14 квітня 2010 р. відзначено дипломами та цінними подарунками ще 39 дітей – учнів ЗОШ Вінницької області, які направили кращі роботи на Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «ДАІ майбутнього».

Фото

На власне свято ДАІ вітала дітей, пенсіонерів та ветеранів На власне свято ДАІ вітала дітей, пенсіонерів та ветеранів На власне свято ДАІ вітала дітей, пенсіонерів та ветеранів На власне свято ДАІ вітала дітей, пенсіонерів та ветеранів

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)