Вінницькі правоохоронці показали, як можуть протидіяти злочинцям

20.05.08 08:48 2847

Одним із завдань навчань спецпідрозділу внутрішніх справ УМВС України у Вінницькій області, які пройшли на базі спецпірозділу "Ягуар", що у смт. Калинівка, було показати готовність правоохоронців до дій в екстремальних ситуаціях.

Вінницькі правоохоронці показали, як можуть протидіяти злочинцям


Бійці показали, як діятимуть під час тактичних планів "Грім", "Хвиля", "Перехват" та "Сирена". Правоохоронці продемонстрували, як діяти в разі захоплення озброєної групи, яка скоїла напад на відділення банку, як звільняти будівлю від озброєних злочинців, як діяти в разі масових заворушень та інше. Під час демонстрації застосовувались і певні елементи дій французької жандармерії.


- Те, що є нашими секретами - ми це не показуємо, - зазначив начальник УМВС у Вінницькій області Василь Поліщук. - Але потенційні злочинці повинні бачити, що в нас достатньо сил і засобів, аби попередити або зупинити будь-яке правопорушення чи злочин. У нас є і відповідна техніка, а також достатньо сил і професіоналізму, аби протистояти злочинцям.


Протягом двохднів на базі спецпірозділу "Ягуар" пройшла підсумкова колегія УМВС. Після колегії подібні заняття, як зазначив Василь Поліщук, керівники підрозділів УМВС також мают провести у себе у підрозділах.

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)