Вінницький національний медуніверситет отримав нове мультимедійне обладнання

29.04.10 13:05 4824

Голова облдержадміністрації Володимир Демішкан вручив ректору Вінницького національного медуніверситету сертифікат на отримання десяти мультимедійних інтерактивних комплектів для аудиторного навчання вартістю понад 100 тис. грн.

Вінницький національний медуніверситет отримав нове мультимедійне обладнання

Дотепер, за словами ректора ВНМУ ім. Пирогова Василя Мороза, лише одна аудиторія була обладнана мультимедійною дошкою. Про необхідність підвищення технологічного рівня організації навчального процесу говорив і губернатор, зустрівшись минулого тижня зі студентами-медиками та викладачами. А тому і взяв особисте зобов’язання внести власну лепту в провадженні інноваційних технологій навчання та виконав його десять днів потому.

Інтерактивна дошка ePresenter EPВолодимир Демішкан упевнений: це сприятиме зростанню якості освіти, подачі навчального матеріалу студентам медунверситету, а відтак і рівню його випускників – майбутніх лікарів.

Десять мультимедійних інтерактивних систем ePresenter Mobile EP використовуватимуться і під час занять, і для проведення науково-практичних конференцій. Зокрема, зазначив Василь Мороз, обладнання стане в нагоді в організації міжнародного форуму за участі 25 країн світу – Пироговських читань, які плануються на червень.

Для довідки:
Інтерактивна дошка ePresenter EP – унікальна дошка нового покоління.
ePresenter EP це одночасно: інтерактивний екран, маркерна дошка, магнітна поверхня.
Його робоча поверхня – найбільша серед існуючих інтерактивних дошок.
ePresenter Mobile – це цілковито бездротовий мобільний інтерактивний пристрій, що працює за протоколом Bluetooth та здатен замінити собою інтерактивну дошку.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)