Вінницька «Сильна Україна» проводила акцію «Настав час сильних»

17.06.10 13:55 3960

З 11.06.2010 до 13.06.2010 Вінницька обласна організація політичної партії «Сильна Україна» проводила акцію «Настав час сильних»

Вінницька «Сильна Україна» проводила акцію «Настав час сильних»

Акція була присвячена до дня захисту екології та збереження навколишнього середовища.

Вінницька «Сильна Україна» проводила акцію «Настав час сильних»

В цей період група активістів з партії «Сильна Україна» у кількості 33-ох осіб, проводила показовий сплав на катамаранах річкою «Південний Буг», за маршрутом с.Никифорівці – с.Сокілець . У рамках цієї акції проводились різноманітні спортивні та культурно-розважальні заходи: турнір з волейболу, футболу, екскурсії до музеїв, прибирання сміття на узбережжі річки « Південний Буг».

Мета акції полягала в популяризації та залученні різних верств населення до здорового, культурного та активного способу життя і відпочинку, які чудово поєднаються з гармонійно-витонченою природою Вінниччини.

Під час проведення акції активісти з партії «Сильна Україна» знайшли спільну мову з великою кількістю людей які підтримують спортивний, культурний та активний спосіб життя. В багатьох з них склались дружні стосунки, які дарували посмішку усім охочим.

Злагоджений спортивний колектив показав себе з найкращої сторони, що не могло не сподобатись усім залученим до цієї акції.

Приєднуйтесь до нас
«Сильна Україна»

Фото

Вінницька «Сильна Україна» проводила акцію «Настав час сильних» Вінницька «Сильна Україна» проводила акцію «Настав час сильних» Вінницька «Сильна Україна» проводила акцію «Настав час сильних»

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Прес-служба партії "Сильна Україна"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)