Ректор технічного університету Б.І. Мокін написав відкритого листа Д.В. Табачнику

30.06.10 01:30 6589 14

Борис Іванович Мокін поскаржився Табачнику на його зама

Ректор технічного університету Б.І. Мокін написав відкритого листа Д.В. Табачнику

Ректор Вінницького Національного технічного університету Борис Іванович Мокін написав відкритого листа міністру освіти Дмитру Володимировичу Табачнику. У своєму листі Борис Іванович робить акцент на тому, що конкурс на заміщення посади ректора Вінницького національного технічного університету ще не оголошено, хоча ця посада стала вакантною ще 13 червня.

"І, навіть, якщо оголошення конкурсу буде здійснено у черговому за 25 червня числі газети «Освіта України», то, враховуючи термін у два тижні на подачу заяв про участь у конкурсі, провести цей конкурс буде можливо лише після 9 липня. Але ж згідно з графіками відпусток професорсько-викладацького складу більшість членів Конференції трудового колективу, яка обиратиме ректора, підуть у відпустки з 5 липня і роз’їдуться по місцях відпочинку", - йдеться в листі.

"В разі ж оголошення конкурсу після 1-го липня сам конкурс уже можна буде провести лише в кінці серпня після повернення професорсько-викладацького складу із відпусток, що повинно бути оговорено спеціальним рішенням міністерства, адже за стандартною процедурою вибори ректора повинні відбутися не пізніше ніж за два тижні після дня завершення прийому заяв від претендентів", - пише Борис Іванович.

Також ректор університету вказує на те, що затримка з оголошенням конкурсу викликана з тим, що він не перерахував майже 60 тис грн благодійного внеску харківській фірмі.

"У мене склалося враження, що затримка в оголошенні конкурсу на заміщення вакантної посади ректора Вінницького національного технічного університету обумовлена тим, що я ще не перерахував благодійний внесок у сумі 59 тисяч гривень на рахунок Харківської фірми «Модерн ХХІ», що мені запропонував зробити після прийняття мого звіту за попередні 7 років роботи на посаді ректора заступник міністра Євген Миколайович Сулима", - вважає Мокін.

Борис Іванович пише: "У мене є на рахунку така сума, оскільки я заощаджую кошти на придбання нового автомобіля, адже моїй власній «дев’ятці» уже 22 роки, але таку суму я згоден перерахувати не до оголошення конкурсу на заміщення посади ректора, а після проведення конкурсу і підписання контракту. А то ж може статися так, що чи зі мною щось трапиться, чи мене не буде обрано ректором, і в результаті я і ректором не стану, і внесених коштів мені уже ніхто не верне."

"Варто Вашому заступнику питання благодійництва вирішувати не до оголошення конкурсу, а уже після обрання — і саме з тим, хто буде обраний, а не з претендентом, який обиратиметься таємним голосуванням, а тому не має 100% гарантії бути обраним", - йдеться в листі.

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 14. Микола
  Микола
  11-07-10, 12:18 | IP:91.198.249...
  Навіть найкращий керівник при довгому правлінні стає автократом.
  А тим більше Мокін, у якого було достатньо "косяків". Був сам студентом за його "правління" (~15 років тому). Жив у гуртожитку. Пам"ятаю...
 • 13. Хлопець з села
  Хлопець з села
  03-07-10, 17:39 | IP:99.229.85...
  Лучшим ректором - запомните все - был Кузьмин.
 • 12. Андрій
  Андрій
  01-07-10, 21:20 | IP:195.177.74...
  повністю погоджуюсь із Євгеном. Мокін ше той махінатор. А нарахунок виборів ректора на рік раніше терміну - так Євген також правий, така подія дійсно мала місце.
 • 11. Шемет Євген
  Шемет Євген
  01-07-10, 00:08 | IP:178.93.41...
  2Justice
  А что вы знаете про прошлых ректоров?

  2КВН forever
  Что вы, неизвестный товарищ косвенно связанный с КВН-ом, подразумеваете под словом "гадить"? Обоснуйте.
 • 10.
  30-06-10, 22:32 | IP:92.113.14...
  БИМ лучший ректор ВНТУ, а плохое пишут (не только здесь) только жалкие завистники, у которых кишка тонка сказать в глаза!

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)