Вінницький технічний університет в двадцятці кращих закладів країни

30.06.10 12:01 2952 2

Цього року щотижневик «Дзеркало тижня» у № 22 від 12 червня опублікував університетські рейтинги за результатами 2009 року за проектом ЮНЕСКО «ТОП-200 Україна».

Вінницький технічний університет в двадцятці кращих закладів країни

Майже у кожній країні незалежні професійні організації проводять ранжирування ВНЗ на національному рівні. Україна також не стоїть осторонь цих процесів. Починаючи з 2007 року, усі зацікавлені мають можливість ознайомитися з академічним рейтингом вищих навчальних закладів України «ТОП-200 Україна».

Метою зазначеного проекту є надання достовірної, об’єктивної, порівнянної інформації про якість пропонованих освітніх послуг вищими навчальними закладами України на національному рівні. Система за своїми принципами близька до міжнародних аналогів і дає можливість порівнювати виші різних профілів України і між собою, і з університетами інших країн.

Цього року щотижневик «Дзеркало тижня» у № 22 від 12 червня опублікував університетські рейтинги за результатами 2009 року за проектом ЮНЕСКО «ТОП-200 Україна». Наш Вінницький національний технічний університет у порівнянні з минулим роком не поступився іншим ВНЗ ні на крок і знову посів почесне 19 місце серед 200 вищих навчальних закладів країни!

З впевненістю можна стверджувати, що наш ВНТУ є лідером на національному і міжнародному рівнях, оскільки вміє готувати конкурентноспроможних спеціалістів, здатних самостійно вирішувати поставлені задачі та досягати поставлених цілей, вміє виконувати і виконує актуальні наукові дослідження, з легкістю інтегрує науково-дослідну та інноваційну діяльність у навчальний процес, а також вміє бути гнучким в управлінні і йти шляхом постійного оновлення й удосконалення своєї роботи, орієнтуючись на потреби суспільства.

Варт зазначити, що Вінницький національний медичний університет у «ТОП-200 Україна» має 21 позицію, Вінницький національний аграрний університет – 140, Вінницький фінансово-економічний університет – 143, Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського – 162.

Анна ПИСКЛЯРОВА,
проректор з виховної роботи,
головний редактор часопису «Імпульс»

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:ВНТУ
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 2. Александр
  Александр
  30-06-10, 21:50 | IP:195.114.154...
  В этом году выдает, но пока министерство не отработало технологию, поэтому процесс идет со скрипом. 200 штук планируется выдать лучшим студентам, остальным - по желанию. Так что - процесс идет.
 • 1. Олександр
  Олександр
  30-06-10, 15:17 | IP:92.113.39...
  Я вже десь про це писав, що якби ВНТУ давав вже в цьому році європейський додаток до диплому, рейтинг його був-би набагато більшим.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)