У Вінниці розробили комплексну програму транспортних перевезень

30.05.08 01:33 2622

Комплексну Програму транспортних перевезень затвердили депутати на сесії міської ради.

У Вінниці розробили комплексну програму транспортних перевезень

- Таке комплексне вивчення транспортної проблеми у Вінниці не проводилось ніколи, - повідомив начальник управління транспорту, енергетики та зв'язку міської ради Юрій Іорданов - За два роки у місті плануємо повністю вирішити проблеми з перевезенням пільговиків з віддалених районів міста до електротранспорту.

Програма передбачає три етапи реалізації: которкостроковий, середньостроковий та довгостроковий. В рамках реалізації першого етапу створено Муніципальний автобусний парк та базі Вінницького ТТУ та проведено запуск п'яти автобусів, які здійснюють перевезення пасажирів з мікрорайону „Старе місто”.

В рамках реалізації другого етапу, за словами Юрія Іорданова, планується введення експрес-перевезень та вивчення руху транспорту на межі Вінниці. З ближніх сіл автобуси та маршрутки мають лише доставляти людей до міста.

- Це модель ще тих "комуністичних" часів, але як прорахували фахівці - вона найбільш оптимальна, - пояснює Юрій Іорданов. - Для пільговиків система, яку підтримує зараз мер - ідеальний варіант. Ми рахували економіку. Один автобус буде нести збитків 100 тис. грн. на рік. Справа у тому, що пасажирські перевезення майже завжди збиткові якщо їх не дотувати з бюджету. Дотувати потрібно, аби вийшли на роботу 2 водія на день, 4 кондуктори, плюс обслуговування: механік, лікар... Ми це робимо свідомо, тому що по-іншому не зможемо задовольнити попит нашого населення на ті пільги, які дала держава. Але держава цього року на 60% недодала субвенцій на утримання електротранспорту з держабюджету.

Розробляли програму на базі Вінницького технічного університету. Це чотири томи досліджень, тисячі людиноднів, понад дві тисячі сторінок кропіткого аналізу та висновків фахівців.
"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)