Творчі гуртки для дітей, програми здоров'я для бабусь і дідусів, караоке та конкурси для всієї родини

24.09.10 11:52 5939

Цієї суботи, 25 вересня, з 15:00 до 17:00 за адресою Червоноармійська, 12 (СЗОШ - гімназія №6), відділ сім'ї, молоді та туризму Вінницької міської ради спільно з центром «Спорт для всіх» розпочинають нові програми для організації дозвілля у мікрорайонах міста.

Творчі гуртки для дітей, програми здоров'я для бабусь і дідусів, караоке та конкурси для всієї родини

Творчі гуртки для дітей, програми здоров"я для бабусь і дідусів, караоке та конкурси для всієї родиниДо організації заходів залучається Молодіжна рада міста, творчі молодіжні спілки та організації.

Основною метою проведення заходів є створення умов для того, аби місто стало дійсно дружнім до дітей. За словами начальника відділу у справах сім'ї, молоді та туризму Вінницької міської ради Руслана Анфілова, кожен, хто має бажання долучитись до організації роботи у мікрорайонах, отримає підтримку від міста. Завдання, яке поставив міський голова Володимир Гройсман - відродити усі існуючі клуби за місцем проживання, а там, де це необхідно, започаткувати нові гуртки. Також спільно з адміністраціями шкіл та спорткомітетом додати до роботи Творчі гуртки для дітей, програми здоров"я для бабусь і дідусів, караоке та конкурси для всієї родиниза місцем проживання нові сучасні цікаві форми дозвілля.

Багато уваги приділяється розвитку здібностей дітей, виховання патріотизму і шани до сімейних цінностей. Для літніх людей пропонується не лише цікава святкова програма, але й поради лікарів щодо збереження свого здоров'я, надається можливість виміряти свій артеріальний тиск та консультації медиків.

Всім учасникам пропонується заповнити анкету щодо дозвілля в мікрорайоні - що саме було б доцільно запровадити саме в цьому мікрорайоні.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)