Вінницькі депутати затвердили концепцію Стратегічного плану розвитку міста на період 2011-2020 років

24.09.10 17:35 6544 10

Сесія міської ради підтримала запропоновану Володимиром Гройсманом концепцію Стратегії «Вінниця:2020»

Вінницькі депутати затвердили концепцію Стратегічного плану розвитку міста на період 2011-2020 років

24 вересня на черговій сесії Вінницької міської ради депутати затвердили концепцію Стратегічного плану розвитку міста на період 2011-2020 років «Вінниця – 2020: сучасне та комфортне європейське місто».

Концепцію Стратегії міста на найближче десятиріччя депутатам презентував міський голова Володимир Гройсман. Він розповів про запропоновані цим документом десять орієнтирів, які визначають перспективний розвиток Вінниці до 2020 року та охоплюють усі сфери життя громади: «Вінниця як сучасний регіональний центр», «Нова економічна основа розвитку міста», «Передова система управління», «Комфортне і цікаве місто», «Сучасні системи забезпечення життєдіяльності міста», «Якісні комунальні послуги», «Місто дружнє до дітей», «Сильна громада, яка дбає про кожного», «Охорона здоров’я належного рівня», «Яскраве та різноманітне культурне життя». По кожному з цих розділів прописані довгострокові плани та першочергові заходи.

Вінницькі депутати затвердили концепцію Стратегічного плану розвитку міста на період 2011-2020 років

Міський голова Володимир Гройсман привітав депутатів із прийняттям рішення та запевнив, що усі ці цілі будуть виконані. «Для того, аби розуміти, що потрібно у подальшому, не слід дивитися лише під ноги, - зазначив керманич Вінниці. – Потрібно дивитися вперед у майбутнє, з перспективою на не рік, три чи навіть п’ять років. Тому ми і ставимо перед собою амбітні завдання, як допоможуть зробити наше місто зручним, європейським та комфортним. І Стратегічний план розвитку Вінниці на 2011-2020 роки – це реальний план дій, який буде реалізовано».

Вінницькі депутати затвердили концепцію Стратегічного плану розвитку міста на період 2011-2020 років

Іще з минулого тижня, з моменту презентації цього документу на розширеному засіданні Ради стратегічного розвитку міста, розпочалась робота по збору і узагальненню значного масиву достовірної статистичної інформації по різних показниках кількісного і якісного характеру, які потрібні для формування довгострокового Стратегічного плану розвитку обласного центру. Тепер, після ухвалення концепції Стратегії «Вінниця:2020» стартує творча планувальна робота, до якої будуть залучені і широке коло представників територіальної громади міста, і зовнішні експерти. Під час брифінгу, який відбувся одразу ж по закінченню сесії, очільник міста зазначив, що для того, аби розробити та скласти власне Стратегічний план розвитку міста «Вінниця:2020» знадобиться певний час (адже концепція цього плану є лише першим етапом формування цього знакового для громади документу). Очікується, що цей процес триватиме близько одного року, і наступної осені Стратегічний план розвитку міста буде винесено на розгляд сесії міської ради.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 10. Иорен
  Иорен
  27-09-10, 09:54 | IP:195.114.155...
  Гройсман молодец. У него есть активная и целеустремленная команда и это видно с той же концепции 2020. Они реально стараються изменить нашу жизнь на лучшее.

  Уже сейчас видно как активно развернулась их работа. По всему городу идет переделка старых непрезентабельных обьектов на более современные, как по красоте так и по функционалу. В Виннице часто проводяться массовые культурные мероприятия. Открываються новые памятники. Город стал значительно чище, ведеться активная утренняя и ночная уборка и освежение улиц. Ну и про стабильность никто не забывает: в городе освещены большинство улиц, люди вовремя получают тепло и свет в дом.

  Спасибо Вам, продолжайте в том же духе!
 • 9. Мари
  Мари
  25-09-10, 12:22 | IP:95.135.103...
  А вам, Наташа, кто-то мешает что-то делать для родного города,хватит обсуждать - работайте, ведь от резутатов работы КАЖДОГО житела нашего города, зависит его развитие и процветание. А что касается предлагаемой концепции - очень даже ничего,действительно охвачено все сферы жизни граждан, остается только хорошо все продумать и граммотно распланировать! Удачи!

 • 8. Серж
  Серж
  25-09-10, 12:12 | IP:77.121.114...
  Наташа, а ты возьми и сделай! почему-то до этого никто не делал даже десятой части того что есть? Почему? Потому что управляли городом вот такие вот "Наташи", которым только попиз..еть...
 • 7. Наташа
  Наташа
  25-09-10, 05:04 | IP:77.121.100...
  Читаю этот сайт. КПССовская пародия. Только вместо Брежнева дядя Гройсман. Спасибо тебе за наше счастливое детство за деньги из бюджета города. Только сделать можно было за ту же сумму намного больше.
 • 6. стас
  стас
  24-09-10, 19:44 | IP:93.180.229...
  сомнений нет, это да. а если бы и были... зачем план развития города? а зачем в туалете воду спускать? ведь следующим можешь и не ты зайти, а? Ну когда уже переведутся "куркули" с их "после нас хоть потоп"?..

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)