Заклади профтехосвіти Вінниччини відвідали гості із Франції

28.09.10 07:13 3117

У рамках міжнародного співробітництва між аграрними професійно-технічними навчальними закладами Вінниччини та професійним аграрним ліцеєм ле Шенуа-ле Барр м. Монтаржі (Франція), відбувся візит французької делегації до закладів освіти області.

Заклади профтехосвіти Вінниччини відвідали гості із Франції

Чотири дні учні та педагоги дружньої країни знайомились із матеріально-технічною базою та колективами Вищого професійно-технічного училища № 42 м. Погребище, ВПУ № 41 м. Тульчина, Гущинецьким та Заболотненським училищами, а також відвідали столицю України.

«Співпраця з ліцеєм ле Шенуа-ле Барр триває вже протягом 10 років, - розповідає координатор міжнародного співробітництва, головний спеціаліст відділу професійно-технічної освіти управління освіти і науки облдержадміністрації Анжела Даценко. – Зазвичай, гості знайомляться із навчальними закладами аграрного профілю, висловлюють власні побажання та окреслюють перспективи подальшого розвитку співробітництва. Не стала винятком і ця зустріч. Обговорювалося питання організації стажування українських учнів у Франції, розробки відповідних програм. Плануємо продовжувати практику обмінів між учнями та викладачами, але акцентувати увагу не так на знайомстві з культурою (як було раніше), а організовувати візити більш навчального спрямування, щоб учнів також мали змогу детальніше ознайомитись із навчальними програмами, змістом, формами навчання, які існують за кордоном».

Уже в березні українські учні всьоме гостюватимуть у французькому навчальному закладі, наразі ж складаються списки та організовується переписка учнів із закордонними ровесниками, аби, прибувши до Франції, вони вже мали уявлення про країну, ліцей та родини, які їх там прийматимуть.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)