Між Вінниччиною і Уралом планують відкрити «повітряний міст»

04.10.10 12:58 2281 1

Можливість відкриття авіарейсів з Вінниці на Єкатеринбург сторони розглянули у ході роботи Уральського форуму україно-російського співробітництва.

Між Вінниччиною і Уралом планують відкрити «повітряний міст»

Зацікавленість у налагодженні пасажирських перевезень з Уральським регіоном висловили як представники влади, так і бізнесових кіл. «Для нас принципово важливо використати цю можливість для активізації роботи нашого аеропорту», - сказав голова Вінницької облдержадміністрації Микола Джига на прес-конференції.

Росіяни зацікавлені співпрацювати з вінницьким аеропортом, повідомив очільник області на прес-конференції за підсумками візиту до Свердловської області у складі офіційної української делегації. Летовище планують використовувати як для регулярного пасажирського авіасполучення, так і чартерних рейсів, зокрема, для перевезення вахтовиків нафтопромислової галузі. Директор комунального підприємства «Аеропорт Вінниця» Ярослав Мазурець зазначив, що проведено попередні переговори з керівництвом авіакомпанії «ЮТейр». У результаті досягнуто домовленості з дочірньою компанією «ЮТейр» - «Українською Хендлинговою Компанією» про аеропортове обслуговування. Як передбачається, першим кроком в налагодженні авіасполучення з Уралом стане організація рейсу з Вінниці до Москви. Надалі буде вивчатися економічна доцільність відкриття авіарейсу Вінниця-Єкатеринбург. На думку керівництва вінницького аеропорту, напрямок є перспективним, адже 60% населення Уральського округу – або українці, або вихідці з України.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


  • 1. Вячеслав
    Вячеслав
    04-10-10, 14:13 | IP:89.222.212...
    Ну наконец то я смогу летать к родителям хоть каждый день !
    Быстрей бы !!!

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)