Між Вінниччиною і Уралом планують відкрити «повітряний міст»

04.10.10 12:58 2898

Можливість відкриття авіарейсів з Вінниці на Єкатеринбург сторони розглянули у ході роботи Уральського форуму україно-російського співробітництва.

Між Вінниччиною і Уралом планують відкрити «повітряний міст»

Зацікавленість у налагодженні пасажирських перевезень з Уральським регіоном висловили як представники влади, так і бізнесових кіл. «Для нас принципово важливо використати цю можливість для активізації роботи нашого аеропорту», - сказав голова Вінницької облдержадміністрації Микола Джига на прес-конференції.

Росіяни зацікавлені співпрацювати з вінницьким аеропортом, повідомив очільник області на прес-конференції за підсумками візиту до Свердловської області у складі офіційної української делегації. Летовище планують використовувати як для регулярного пасажирського авіасполучення, так і чартерних рейсів, зокрема, для перевезення вахтовиків нафтопромислової галузі. Директор комунального підприємства «Аеропорт Вінниця» Ярослав Мазурець зазначив, що проведено попередні переговори з керівництвом авіакомпанії «ЮТейр». У результаті досягнуто домовленості з дочірньою компанією «ЮТейр» - «Українською Хендлинговою Компанією» про аеропортове обслуговування. Як передбачається, першим кроком в налагодженні авіасполучення з Уралом стане організація рейсу з Вінниці до Москви. Надалі буде вивчатися економічна доцільність відкриття авіарейсу Вінниця-Єкатеринбург. На думку керівництва вінницького аеропорту, напрямок є перспективним, адже 60% населення Уральського округу – або українці, або вихідці з України.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)