Уряд забезпечить постійне держзамовлення на продукцію НВО "Форт"

26.10.10 15:56 8261

Уряд вивчить можливість запровадження постійного держзамовлення на зброю та спецзасоби Казенного науково-виробничого об’єднання «Форт» МВС України.

Уряд забезпечить постійне держзамовлення на продукцію НВО "Форт"

Про це Прем’єр-міністр Микола Азаров заявив журналістам у Вінниці.

 Уряд забезпечить постійне держзамовлення на продукцію НВО "Форт"

Зокрема, Микола Азаров уточнив, що НВО «Форт» має значні перспективи для розвитку. «Необхідно, щоб держава замовляла їхню продукцію. Ми це питання вивчимо. Я думаю, що замовлення будуть постійними, і вони дозволять підприємству розвиватися та виробляти більш досконалу продукцію. Перспективи у нього є», - наголосив Глава Уряду.

Фоторепортаж перебування прем'єр-міністра у Вінниці дивіться у фотогалереї.

Фото

Уряд забезпечить постійне держзамовлення на продукцію НВО "Форт" Уряд забезпечить постійне держзамовлення на продукцію НВО "Форт" Уряд забезпечить постійне держзамовлення на продукцію НВО "Форт" Уряд забезпечить постійне держзамовлення на продукцію НВО "Форт" Уряд забезпечить постійне держзамовлення на продукцію НВО "Форт" Уряд забезпечить постійне держзамовлення на продукцію НВО "Форт" Уряд забезпечить постійне держзамовлення на продукцію НВО "Форт" Уряд забезпечить постійне держзамовлення на продукцію НВО "Форт" Уряд забезпечить постійне держзамовлення на продукцію НВО "Форт"

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Урядовий портал
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)