Військові пенсіонери проти пенсійного фонду

18.06.08 10:33 2564 3

У вівторок близько сотні військових пенсіонерів пікетували обласне управління пенсійного фонду, що розташоване у «Книжці».

Військові пенсіонери проти пенсійного фонду

Ветерани вимагають виконати рішення суду та продовжити виплату державних пенсій у розмірі 150 % прожиткового мінімуму.

«У 2006 році ми відстояли через суд 150% від розміру мінімальної пенсії, – Петро Романенко, пенсіонер-афганець стверджує, - і ця надбавка виплачувалася нам по червень 2007 року. Тепер виплати припинились».

Чиновники пенсійного фонду розводять руками, вони впевнені, що суд невірно трактував деякі пункти пенсійного законодавства, з якими потрібно розбиратись знову. Чим завершиться судова тяганина між військовими та пенсійним фондом – ми інформуватимемо надалі.
"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 3. Елена
  Елена
  19-06-08, 10:00 | IP:92.112.0...
  И как это люди не хотят понять, что пикетами, забастовками, голодовками и т.п. ничего не решишь! Вместо того, чтобы зря терять время, не лучше ли сесть и внимательно во всём разобраться? Законодательство наше в секрете никто не держит, а его внимательное изучение поможет не только решить проблему, но и избежать ловушек недобросовестных "правозащитников". Что же касается подобных акций, то я, например, воспринимаю их не как жест отчаяния, а как желание покрасоваться в глазах общественности с помощью СМИ.
 • 2. Олександр
  Олександр
  18-06-08, 14:31 | IP:92.112.171...
  Люди добрі! Читайте Закон про бюджет 2008, і там все написано про пільги, і виплати. А якщо у вас є дурні гроші платити адвокатам, то це вам ніхто не може заборонити. Закони пишуть для того щоб їх виконувати, так говорив дідусь Ленін.
 • 1. Ольга
  Ольга
  18-06-08, 12:39 | IP:92.112.7...
  Дуже жаль, що автори замітки або не цікавилися, або ж просто замовчали, скільки коштувало цим людям позитивне вирішення справи у суді. Зі слів тих же військових пенсіонерів, адвокати за таку послугу вимагають 30 відсотків відсудженої суми

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)