Вінничани отримали «Георгіївську стрічку» на кінофестивалі

09.12.10 15:34 2248

За перемогу у номінації «Роботи, присвячені ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС», авторський телевізійний проект Оксани Турапіної (Вінницька ОДТРК) та прес-служби обласного Головного управління МНС «Мить істини» було відзначено дипломом лауреата та пам’ятним знаком «Георгіївська стрічка».

Вінничани отримали «Георгіївську стрічку» на кінофестивалі

Вінницькі журналісти запропонували журі Х Міжнародного конкурсу «Золотий Георгій 2010» тематичну програму «Мить істини», присвячену маловідомим фактам стосовно ліквідації аварії на ЧАЕС, вінницькому зведеному загону пожежників, який у травні 1986-го долав наслідки страшної катастрофи, а також сьогоденню Чорнобильців.

Слід зазначити, що телевізійний проект «Мить істини» раніше вже перемагав на іншому престижному фестивалі – V Міжнародному конкурсі програм регіональних телерадіоорганізацій «Україна єдина». У 2003 році один із випусків програми отримав перемогу у номінації «На службі народу».

Нині в європейських країнах проводиться лише два подібних творчих змагання – “Поліцейське кіно“ у Франції та “Золотий Георгій“ в Україні.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Головне управління МНС України у Вінницькій області
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)