На вихідних на вишенському озері запускали небесні ліхтарики

12.12.10 23:27 7424

У Вінниці 100 людей запускали у небо ліхтарики

На вихідних на вишенському озері запускали небесні ліхтарики

11 грудня о 19.00 год у Вінниці біля Вишенського озера в парку Дружби народів зібралося понад сотню людей. Молодь запускала в небо так звані небесні ліхтарики. Вони мали форму серця та купола.

"Це давня китайська традиція, коли поєднується вогонь та повітря. Люди пишуть маркером на ліхтарику своє бажання та запускають у небо. Ліхтарі мають форму об'ємних різнокольорових куполів (105 сантиметрів) або білих та червоних сердечок (110 сантиметрів). Вони зроблені із негорючої рифлової бумаги. Знизу є пальник — суміш сухого спирту та парафіну. Він розігріває повітря всередині ліхтарика, піднімає його вгору і ефектно підсвічує зсередини. Ми спеціально запускаємо ввечері, щоб був ефект таємничого ореолу. Всі бажаючі купують ліхтарики за 40-50 гривень, підпалюють та запускають одночасно після сигналу. Обрали місце, де немає будівель, коло озера. Це в цілях техніки безпеки. Хоча, ліхтарик гасне у повітрі і падає просто папір на землю. Він екологічно чистий", - розповів один із організаторів, 21-річний Андрій Зембицький.

Небесні ліхтарики

Тривалість польоту складає 15-20 хвилин. За цей час ліхтарик піднімається на висоту 50-100 метрів.

"Це нова течія флешмобу, - додав Андрій. - В Україні така традиція з'явилася тільки три роки тому. Ліхтарики ми привезли із Києва. Плануємо повторити такий захід у Вінниці ще. Точно буде на день Святого Валентина, бо сьогодні найбільше купували ліхтарі-сердечка закохані пари".

Фото

На вихідних на вишенському озері запускали небесні ліхтарики На вихідних на вишенському озері запускали небесні ліхтарики На вихідних на вишенському озері запускали небесні ліхтарики

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Газета.ua
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)