Сьогодні у Вінниці, Кіровограді та Києві працівниці секс-індустрії проведуть флеш-моби

17.12.10 13:38 5232 5

У трьох містах України повії проведуть флеш-моби

Сьогодні у Вінниці, Кіровограді та Києві працівниці секс-індустрії проведуть флеш-моби

Про це глава правління Всеукраїнської Ліги "Легалайф" Ірина МІШИНА повідомила сьогодні на прес-конференції.

За її словами, жінки пройдуть вулицями міст із червоними парасольками, "які стали традиційним символом захисту секс-робітниць".

У свою чергу, присутній на прес-конференції юрист Міжнародного альянсу з ВІЛ/СНІД в Україні Павло СКАЛА поінформував, що у жовтні цього року державні органи вперше юридично визнали існування секс-бізнесу в Україні, закріпивши в наказі "Про затвердження стандартів надання соціальних послуг представникам групи ризику" поняття "особи секс-бізнесу". За його словами, цей наказ узгоджено трьома міністерствами і зареєстровано Міністерством юстиції України.

Разом із тим І.МІШИНА наголосила, що це визнання жодним чином не вплинуло на зменшення кількості випадків насилля стосовно секс-працівників. "Крім насильства з боку міліції, ми піддаємося насильству в держструктурах - нас ображають, принижують, ганяють з кабінета у кабінет", - заявила вона.

У свою чергу, заступник глави правління Всеукраїнської Ліги "Легалайф" Олена ЦУКЕРМАН, посилаючись на висновки міжнародних організацій, зазначила, що вилучення з національного законодавства адміністративного покарання "за заняття проституцією" сприятиме зменшенню кількості випадків насильства стосовно секс-працівників і, у першу чергу, з боку співробітників міліції.

 

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 5. Gapochka
  Gapochka
  20-12-10, 12:55 | IP:178.95.142...
  отак, дивись, і на дошці пошани коло книжки когось побачимо...
 • 4. Забава
  Забава
  17-12-10, 19:52 | IP:81.30.166...
  А чому б і не легалізувати? По-перше, це дасть дівчатам, який-не який, а захист. По-друге, податки, шановні, повії теж сплачуватимуть. Яка різниця, що вони займаються давньою професією зараз, а що робитимуть це офіційно.
 • 3. Из США
  Из США
  17-12-10, 19:16 | IP:71.183.176...
  За занятие проституцией в США дают срок. А у вас нужно тех, кто этим занимается, направлять трудиться в шахту. Особенно это относиться к еврейке Цукерман. Сексуальные извращения, груповухи, насилование детей, порносайты, и всё что связано с сексом принадлежит сексуально озабоченым евреям. В Нью-Йорке в прошлые времена проститутками были исключительно еврейки.
 • 2. Serg
  Serg
  17-12-10, 15:23 | IP:178.74.253...
  5. Появятся новые робочие места + соц. пакет каждому. Економика взлитит до небывалых высот. Я за!
 • 1. Алексей
  Алексей
  17-12-10, 14:37 | IP:77.121.104...
  Проституцию в Украине нужно легализировать что-бы:

  1. Все работники этой сферы были обязаны периодически проверяться в больницах на разного рода заболевания (в т.ч. СПИД, ВИЧ, венерические, ...)

  2. Могли легально объединяться в агентства, что повысило бы уровень услуг, появилось бы понятие репутации агентства, репутации ее членов, здоровая конкуренция.

  3. На этот вид деятельности выдавалась лицензия на определенный период по результатам медицинского обследования и репутации, рекомендаций агентств-работодателей.

  4. И конечно-же, любимая последнее время тема, чтобы работники этой сферы платили налоги.

  Только тогда с этой, одной из самых старых, профессией не нужно будет бороться. Потому что она была всегда, есть и будет всегда. Это невозможно побороть, потому что тем, кто с этим борятся, это невыгодно ) Им это самим нужно и они издеваются над такими людьми, не считают их людьми.

  Только так можно остановить уровень распространения СПИДа в стране и защитить этот класс населения от гонений и насилия со стороны тех же правоохранительных органов.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)