"Інь і Янь" НАТО на одній вінницькій площі

27.06.08 01:53 2673 4

Хтось кричить у мегафон, хтось тримає транспоранти разом з хоругвами, а хтось співає молитви... І усі - проти НАТО.

"Інь і Янь" НАТО на одній вінницькій площі


Велике рекламне "простирадло" з підковою та гаслом "НАТО-Так!", яке розвісили на площі Театральній на приміщенні Вінницької державної телерадіокомпанії, не сподобалось деяким політичним силам міста.  Вчора на площі був мітинг проти НАТО. Саме у цей час на обласному телебаченні готувались до презентації громадської кампанії "НАТО - ТАК!", яку проводили представники НСНУ. Чекали на приїзд Вячеслава Кириленка та Ірини Геращенко.

- Прийшли висловити своє обурення бажанням втягнути нас у блок НАТО, - пояснює Валерій Ковальов, голова православного центру "Святий Георгій". - Вважаємо, що нашим людям потрібно захищати свої кордони. Так, Вітренко разом з нами, представники партії "Київська Русь", "Держави", мають підійти комуністи.

Після обіду на площу підтягнулися й регіонали. Ще у середу активісти антинатівського руху знали, що в центрі міста мають агітувати за НАТО, навіть обзвонювали знайомих, приятелів, а не тільки однопартійців, запрошуючи протестувати. Після обіду на площу підтягнулися ще й регіонали.

Хтось кричить у мегафон, хтось тримає транспоранти разом з хоругвами, а хтось співає молитви... І усі - проти НАТО.

ФОТОРЕПОРТАЖ
"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 4. Александр Антонович
  Александр Антонович
  29-06-08, 07:50 | IP:92.112.19...
  Мне не хочется переводить с АМЕРИКАНСКОГО - что такое DOOM, тот кто прячется за этим символом внука, который наверное играет детсткую игру под аналогичным названием не знает как правоприемница бывшего СССР - Россия, относится к нам например в Крыму, там нам украинцам говорят зачем мы приехали к ним в ихний Крым. Поэтому нужно вступать в НАТО, это НЕ агресивный блок, коль Вы на компьютере могли это прокоментировать , наберите интернет сайт НАТО и почитайте самую достоверную информацию, а НЕ ПОЛЬЗУЙТЕСЬ застарелой коммунистической пропогандой. НАТО ЭТО БЕЗОПАСНОСТЬ И БУДУЩЕЕ ВАШИХ ВНУКОВ.
 • 3. Олександр
  Олександр
  28-06-08, 12:40 | IP:92.49.195...
  Спеціально для Doom та для інших, хто просто не знає що таке НАТО:
  В результаті укладення Північноатлантичного договору, який було підписано у Вашингтоні 4 квітня 1949 року, виник альянс 10 європейських та 2 північноамериканських незалежних країн, які взяли на себе зобов’язання щодо забезпечення взаємної оборони.

  Ще 4 європейські країни приєдналися до Альянсу в період між 1952 та 1982 роком, в результаті чого число членів становило 16. Після прийняття до Альянсу 12 березня 1999 року Польщі, Угорщини та Чеської Республіки кількість членів тепер становить 19.

  Членами НАТО є: Бельгія, Велика Британiя, Греція, Данія, Ісландія, Іспанія, Італія, Канада, Люксембург, Нідерланди, Німеччина, Норвегія, Польща, Португалія, Сполучені Штати Америки, Туреччина, Угорщина, Франція та Чеська Республіка.

  В НАТО немає нічого поганого, це лише величезний ПЛЮС для України якщо ми станемо членом НАТО.
  Докладніше про НАТО тут:
  http://www.nato.int/docu/other/ukr/facts/what-is_ukr.htm
 • 2. Бити Комуністів до останнього!
  Бити Комуністів до останнього!
  28-06-08, 00:06 | IP:4.246.24...
  СЕРП І МОЛОТ-СМЕРТ І ГОЛОД! НАТО ТАК!!!
 • 1. DOOM
  DOOM
  27-06-08, 23:15 | IP:96.224.102...
  Кто разрешил пропаганду вражеского военного блока и на какие деньги? Этих негодяев нужно судить международным трибуналом. НАТО учавствует в 20 локальных конфликтах. НАТО враг на Земле номер один! НАТО обмануло СССР. СССР ликвидировал "Варшавский Договор" а НАТО наоборот, -разширяется. Смерть НАТО и бандитской Америке!!!

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)