Майже 80 юних авторів найкращих новорічних композицій отримали подарунки від міської ради

28.12.10 18:10 19169

28 грудня відбулось нагородження переможців традиційного міського конкурсу новорічних композицій «Зимова феєрія» в рамках акції «Збережи ялинку».

Майже 80 юних авторів найкращих новорічних композицій отримали подарунки від міської ради

Цьогоріч понад 350 робіт вихованців дитячих садочків, загальноосвітніх шкіл та позашкільних навчальних закладів були представлені на розгляд вінничанам у приміщенні обласного краєзнавчого музею.

Конкурс «Зимова феєрія» відбувався у два етапи. Спочатку у кожному дошкільному закладі та загальноосвітній школі діти виготовляли різноманітні іграшки і новорічні прикраси, штучні будиночки та ляльки, різнобарвні сніговики та ялинки із кольорового паперу та представляли свої роботи на розсуд комісії, яка була затверджена управлінням освіти Вінницької міської ради. З кожного закладу було відібрано по дві-три найкращих роботи, які і потрапили на 2-й етап конкурсу.

У другому турі з 356 робіт, які були представлені у музеї, було відібрано 56 найкращих індивідуальних авторських робіт та понад 20 колективних витворів. Їх автори отримали грамоти від управління освіти міськради, а також подарунки – розвиваючі ігри, новорічні прикраси та, звичайно, солодощі.

Як повідомив начальник управління освіти Вінницької міської ради Володимир Буняк, у конкурсі брали участь діти віком від 5 до 16 років. «При визначенні переможців враховувалися нестандартний підхід дитини до роботи, її творчий потенціал та фантазія, - говорить Володимир Буняк. – Основною метою конкурсу «Зимова феєрія» є виховання у дітей та молоді образного мислення і творчих здібностей. Крім того, беручи участь у таких заходах, діти намагаються створити прикраси самостійно, власноруч, тим самим працюють над собою та розвиваються».

Фото

Майже 80 юних авторів найкращих новорічних композицій отримали подарунки від міської ради Майже 80 юних авторів найкращих новорічних композицій отримали подарунки від міської ради Майже 80 юних авторів найкращих новорічних композицій отримали подарунки від міської ради Майже 80 юних авторів найкращих новорічних композицій отримали подарунки від міської ради Майже 80 юних авторів найкращих новорічних композицій отримали подарунки від міської ради Майже 80 юних авторів найкращих новорічних композицій отримали подарунки від міської ради Майже 80 юних авторів найкращих новорічних композицій отримали подарунки від міської ради Майже 80 юних авторів найкращих новорічних композицій отримали подарунки від міської ради

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)