Будівництво хірургічного корпусу лікарні імені М.Пирогова під наглядом губернатора

21.01.11 09:41 3407

Голова облдержадміністрації Микола Джига особисто контролюватиме хід завершальних робіт на будівництві хірургічного корпусу лікарні імені М.Пирогова

Будівництво хірургічного корпусу лікарні імені М.Пирогова під наглядом губернатора

Будівництво хірургічного корпусу Голова облдержадміністрації Микола Джига провів 20 січня робочу нараду на будівельному майданчику, де триває спорудження хірургічного корпусу обласної клінічної лікарні імені М.І. Пирогова. В заході взяли участь керівники будівельних та підрядних організацій і замовники будівництва унікальної для області споруди загальною площею 20 тисяч кв. метрів розрахованої на 240 ліжок.

М. Джига, вислухавши пояснення запрошених керівників, поставив перед ними амбітне завдання – до кінця року поетапно завершити будівництво, на що потрібно ще 50 млн. грн., та оснастити новозбудований корпус найсучаснішим медичним обладнанням. Всього для цих цілей область проситиме в Кабінеті Міністрів України 100 млн. гривень.

Учасники наради ознайомилися з ходом проведення робіт з монтажу систем опалення, водопостачання, каналізації тощо. М.Джига попросив скласти детальний план із завершення будівельно-монтажних робіт та благоустрою території. Доручив заступникові голови облдержадміністрації Роману Аксельроду щотижня доповідати про хід робіт на будові.

Оскільки в лікувальному закладі обслуговуватимуться пацієнти з усієї області, Микола Джига висловив пропозицію про залучення всіх регіонів Вінниччини для надання, методом народної будови, можливої допомоги із облаштування окремих блоків і палат – це і лікарські меблі, карнизи, штори, оздоблення тощо. А для цього до 20 лютого, напередодні Дня захисника Вітчизни, спецпідрядники мають завершити монтаж в палатах та кімнатах мереж тепло-,водо-і електрозабезпечення.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)