У Стадниці селяни перекрили проїзд до сміттєзвалища

08.07.08 02:41 4446 12

Понад 50 селян, які мешкають навколо стадницького сміттєвого полігону, перекрили проїзд до сміттєзвалища у неділю, 6 червня.

У Стадниці селяни перекрили проїзд до сміттєзвалища

Вони виставили намети на дорозі, яка веде до полігону, а також перекрили дорогу стовбурами дерев. Таким чином вже другу добу сміття з Вінниці не вивозиться.

Як кажуть активісти сіл Приборівка, Мала та Велика Стадниця, Малі Крушлинці та Соболівка – вони не підуть звідси, аж доки не припинять, за їх словами, незаконну експлуатацію полігону. Серед їхніх вимог також благоустрій навколишніх сіл, зокрема облаштування водогону у Великій Стадниці та облаштування нового сміттєвого полігону в іншому місці.

У понеділок, 7 червня, протягом дня протестанти не пустили на полігон чотири машини зі сміттям. Також, як стало відомо в понеділок, Стадницький сміттєвий полігон горить по периметру біля лісосмуги. Робітники полігону зазначають, що сміття не могло б загорітися просто так. Особливо в тих місцях, де його не вивантажують понад півроку. Саме тому, кажуть вони, є вірогідність навмисного підпалу.

Пікетування розпочалось з ініціативи групи депутатів Стадницької сільської ради, повідомляють в управлінні у справах ЗМІ та зв»язків з громадськістю Вінницької міської ради.
- Міська рада вважає абсолютно неприпустимими такі дії, спрямовані проти інтересів громади міста і області, та офіційно звернулась до правоохоронних органів з  вимогою вжити заходів по припиненню дій, які несуть в собі ознаки порушення чинного законодавства і створюють передумови до виникнення екологічної катастрофи у Вінниці та Вінницькій області, - повідомляють в управлінні. - Водночас,  уже 6 червня за дорученням міського голови Володимира Гройсмана комунальні служби обласного центру вжили негайних заходів щодо забезпечення підтримання чистоти та  санітарного порядку  у Вінниці в належному стані на період, допоки незаконне блокування сміттєзвалища  не буде припинено.

Вінницька міська рада має намір рекультивувати сміттєзвалище у Стадниці. Проект вартістю близько 50 млн. грн. передбачає переобладнання полігону за кошти міста Вінниці. Угода, яку пропонує укласти міський голова Володимир Гройсман сільській громаді Стандиці передбачає, крім того, будівництво артезіанських свердловин, асфальтування та освітлення вулиць селища, будівництво водогону та ремонт греблі ставка.

Полігон твердих побутових відходів у Стадниці був створений у 1984 році. Планувалося, що використовуватимуть його лише 2,5 року, але він експлуатується і досі. На сьогодні на полігоні складовано понад 7,5 млн. куб.м твердих побутових відходів. Щодня з Вінниці вивозиться близько 1,5 тис. куб. м. побутового сміття.
"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 12. євген
  євген
  14-07-08, 15:11 | IP:83.170.216...
  див. посилання у пункі 10.
  Ми вірили владі, яка водить нас за ніс.
 • 11. IОлександр
  IОлександр
  13-07-08, 11:26 | IP:92.112.34...
  Шановний пане Євгене! Наш діалог перейшов майже на особистості, для себе Ви мусите розуміти що велике місто не може існувати без вивозу з нього сміття. Я згоден що треба шукати компроміси, але ж ті люди які біля Вас (як Ви стверджуєте), вони теж люди, їм треба готувати дітей до школи,доглядати за худобою,копати картоплю і таке інше.Серед організаторів акції є розумні люди,але чому ця акція виникла так актуально тільки зараз, серед літа, в сезон відпусток, де були організатори раніше, пів року, три роки тому назад????
 • 10. євген
  євген
  13-07-08, 11:06 | IP:83.170.216...
  до речі, тут є дещо цікаве
  http://vinmaidan.org/2008/07/01/%C2%ABatomna-bomba%C2%BB-bilya-m-stadnici/
 • 9. євген
  євген
  13-07-08, 10:37 | IP:83.170.216...
  Шановний Олександре, дякую що вказали мені на граматичні помилки.
  Надалі намагатимуся писати без помилок.
  Я лише скопіював все з форуму, на який дав посилання. До речі, щодо вашої погрози взнати хто і звідки пише - на форумі інформацію розмістив теж я, і мене можна знайти щодня біля пікетуючих. І я залишаю вам свою реальну електронну адресу, а не адресу лімітованої скриньки на якомусь сервері.
  А Вам раджу поїхати на місце і подивитися самому.
  Ще одне - палатки коштують по 300 грн, збиралися громадою.

  З найкращими побажаннями.
 • 8. Олександр
  Олександр
  13-07-08, 07:21 | IP:92.112.31...
  Шановний Євгене, дуже похвально що Ви за декілька хвилин виставили декілька доволі об'ємних коментарів, правда з багатьма граматичними помилками,але враховуючи Вашу підвищену емоційність на помилки і повтори можна не зважати. Євгене ! Ви чесно відробили отримані Вами гроші,раджу Вам НЕ забруднювати більше сайт Неграмотними і Некомпетентними коментарями особливо стосовно Гройсмана, Домбровського і батюшки. Деякі писаки думають що в інтернеті не можна дізнатись хто і звідки що "коментує", панове Ви крепко помиляєтесь!

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)