У Вінниці завершився міський конкурс «Лідер 2011»

17.02.11 09:36 3542 7

Його проводять вже вдесяте

У Вінниці завершився міський конкурс «Лідер 2011»

За словами організаторів, з кожним роком захід набуває все більшої популярності. Цьогоріч участь у змаганні взяли представники з тридцяти шкіл міста. До фіналу, який пройшов у Палаці дітей та юнацтва, потрапило п'ять кращих представників навчальних закладів. Хто з них здобув пальму першості дізнаєтесь з наступного відеосюжету.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Телеканал "Віта"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 7. Для Романа
  Для Романа
  17-02-11, 13:28 | IP:178.95.146...
  Шановний пане Романе, дякую за пропозиції про співпрацю, приємно що Ви як чемний учень, захищаєте свого бувшого викладача, точніше вчителя, Володимира Васильовича, на громадських засадах. Дійсно, не мав честі бути особисто знайомим з паном Буняком, але мав неодноразову можливість поспілкуватись в 09-10 роках з Ігорем Івасюком. Від цих спілкувань, залишились дуже неприємні спогади, про дієвість всієї освіти області. А відносно Буняка, то я Вас повертаю до мого першого коментаря,-"Краще Буняку вирішувати питання про те щоб в школах не стріляли зі зброї,і своєчасно школярі отримували сніданок, ніж проводити конкурси, на яких йому бути присутнім зовсім не обов'язково".
 • 6. Роман
  Роман
  17-02-11, 13:00 | IP:195.34.205...
  Щоб все було об\'єктивним, то уточнюю, я не є чиновником, а навпаки маю багато \"гуль\" від нерозумних дій більшості з них. Але, щоб змінити світ, необхідно вдоскалити себе, а не просто дати оцінку помилок інших. Бажаю гарних днів!
 • 5. Роман
  Роман
  17-02-11, 12:50 | IP:195.34.205...
  До того ж, Ви можете прийти до Буняка В.В., або до мене та запропонувати власні ідеї щодо прискорення розвитку системи освіти. Ми будемо Вам тільки раді, оскільки кожна світла голова в "ціні"!
 • 4. Роман
  Роман
  17-02-11, 12:46 | IP:195.34.205...
  Шановний Олександре! Оскільки Володимир Володимирович був моїм класним
  керівником багато років тому, то хочу запевнити Вас, що він є одним з небагатьох педагогів, які є справжніми фахівцями та вкладають в освітній процес всю душу. Думаю, що Ви є гарною людиною, тільки отримали недостатньо
  інформації,тому прошу взяти до уваги і мою думку: керівник відділу освіти не є власником приватної структури, який має безліч можливостей, - навпаки, є велика залежність від влади, стану економіки та дзеркала свідомості сучасників. Ми з Вами та люди навколо нас своєю працею та увагою повинні підтримати майбутню молодь і допомогти повірити в те, що від них дійсно залежить майбутнє країни. Потрібні нові люди у владі, які не хаять один одного, а вміють домовлятися! Така якість у майбутньому може стати головною \\\\\\\"фішкою\\\\\\\" України на противагу агресивній політиці \\\\\\\"супердержав\\\\\\\", яка може призвести тільки до війни. \\\\\\\"Філософія серця\\\\\\\" дарована українцям ще Г. Сковородою як \\\\\\\"духовний форватер\\\\\\\" до гармонії нашого народу серед інших. Чому нам з Вами не об\\\\\\\'єднати свої зусилля та відновити автентичну роль українця - бути душею Землі! Може це не менш важливо для дитини-лідера, ніж ситість. Хоч згоден з Вами, що і це важливо... Щиро дякую!
 • 3. Олександр- -Віті
  Олександр- -Віті
  17-02-11, 11:11 | IP:178.95.61...
  На машині я їздю постійно, а хіба є за що любити міських начальників, та ДАІ?????? Аргументуйте Вашу любов до них, можливо я погоджусь з Вами.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)