До Вінниці завітала делегація з Херсону, аби перейняти досвід роботи міської ради

17.02.11 16:48 2835

Два дні у Вінниці перебувала делегація у складі депутатів Херсонської міської ради

До Вінниці завітала делегація з Херсону, аби перейняти досвід роботи міської ради

Познайомитись із досвідом вінницької міської влади прибула майже третина депутатського корпусу міста Херсону на чолі із секретарем міськради Зоєю Бережною. Гостей цікавили напрацювання муніципалітету Вінниці в усіх сферах життєдіяльності обласного центру, з чим вони мали можливість познайомитись протягом середи, 16 лютого. А наступного дня гості з портового міста зустрілись із Вінницьким міським головою Володимиром Гройсманом.

Програма перебування херсонських депутатів у Вінниці була досить насиченою. Вони ознайомились із роботою Центру адміністративних послуг «Прозорий офіс», відділу оперативного реагування «Цілодобова варта», міського БТІ. Окрім цього, вони дізнались про сучасні комп'ютерні технології, які використовують у своїй роботі виконавчі органи міської ради, про геоінформаційну систему міста та багато іншого, що пов'язане з інформатизацією роботи чиновників.

По обіді 16 лютого керівники структурних підрозділів міської ради розповіли херсонським гостям про запроваджені у нашому місті сучасні підходи у вирішенні інфраструктурних проблем, які на сьогоднішній день досить актуальні у кожному місті України. Ознайомились херсонські депутати і з напрацюваннями у галузях охорони здоров'я, освіти та соціального забезпечення, побували на підприємствах «Вінницяміськтеплоенерго» та «Вінницьке трамвайно-тролейбусне управління».

17 лютого херсонські депутати зустрілись із Вінницьким міським головою Володимиром Гройсманом, а потім познайомились з культурною та історичною спадщиною міста над Бугом. Секретар Херсонської міської ради Зоя Бережна розповіла, що її колеги та вона сама на власні очі побачили ті прогресивні кроки, які у Вінниці було зроблено за кілька минулих років. «Нам було дуже цікаво познайомитись із роботою міської ради Вінниці, її виконавчих органів та комунальних підприємств, - говорить Зоя Бережна. - Ми всі відчули підтримку з боку наших вінницьких колег та, на превеликий жаль, було мало часу для того, аби краще познайомитись із системою, яка створена у цьому місті».

В свою чергу Вінницький міський голова Володимир Гройсман зазначив: «Ми із херсонськими депутатами домовились, що будемо співпрацювати і надалі. Я хотів би, щоб зв'язки між нашими містами були тіснішими. Адже завдання у нас одні і ті ж. А з точки зору досвіду я думаю, що ми можемо обмінюватись позитивними практиками, адже в Херсоні також є позитивний досвід, як і у Вінниці, і ми завжди відкриті до спілкування».

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)