Головного архітектора Вінниці змінили без зайвого галасу

18.02.11 12:17 10948 10

Новий департамент архітектури і містобудування очолить Максим Мартинюк

Головного архітектора Вінниці змінили без зайвого галасу

Максим МартинюкЗаявлені департаменти у міській раді замість управлінь та відділів набувають реальних обрисів і... нових керівників. Декількох з них у вівторок представив міський голова Володимир Гройсман. Так, керівником департаменту комунальних ресурсів буде нині діючий начальник управління комунального майна Ігор Шутак. Директором департаменту самоврядного контролю стане колишній податківець Віктор Кривіцький, який наразі очолює Замостянську райадміністрацію Вінниці. А департамент архітектури, містобудування та кадастру очолить Максим Мартинюк.

Міський голова Володимир Гройсман вже підписав відповідне розпорядження, і офіційно до роботи нові директори департаментів приступлять з 1 квітня.

Втім, Максим Мартинюк квітня чекати не буде. Він почне працювати вже з 16 лютого. За півтора місяці, через які управління архітектури також перетвориться на департамент, новий керівник має визначити фаховий рівень кожного працівника і визначитись, хто з працівників залишиться на роботі у департаменті.

- Я не був задоволений якістю роботи управління архітектури і містобудування та управління земельних ресурсів, - зазначив міський голова Володимир Гройсман. - Не всі резерви, які у нас є, були використані. Я думаю, що з новою структурою, новими завданнями та з новою командою, яка буде працювати з 1 квітня, нам вдасться змінити ситуацію у кращий бік. Максиму Петровичу потрібно буде все розпочинати з чистого листка. Завдання, які стоять перед департаментом архітектури, містобудування та кадастру: перше – це формування міського середовища, друге – це дерегуляція, спрощення, мінімізація термінів, публічність дозвільних процедур, чесність і доступність – це є надзвичайно важливим. І третє – це питання комплексних послуг, які ми повинні надавати в тому числі і використовуючи комунальне підприємство, розвивати його діяльність, розширювати можливості, максимально робити все для людей, підприємців, фізичних осіб.

Майбутньому директору департаменту архітектури Максиму Мартинюку – 34 роки. Починав ка”єру з головного спеціаліста у районному відділі пенсійного фонду. Викладав менеджмент у Європейському університеті фінансів, інформаційних систем, менеджменту і бізнесу. Окрім цього, Максим Мартинюк працював головою правління ВАТ «Спеціалізована будівельна компанія «Водпроект», начальником управління охорони та раціонального використання водних ресурсів центрального апарату Міністерства охорони навколишнього середовища України, першим заступником начальника Державного управління охорони навколишнього природного середовища у Вінницькій області.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Місто
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 10. Игорь
  Игорь
  18-07-11, 18:33 | IP:31.40.208...
  "Моя спеціальність - "менеджер організацій", я - професійний керівник" - слова Мартынюка. это у нас уже учат в институте "директоров"!!! Скажите пожалуйста, а как может человек с таким образованием возглавлять департамент архитектуры, принимать решения связаны со строительством с архитектурой, с обликом города и не иметь даже понятия в архитектуре??? И как юристы обошли закон про архитектурную деятельность?? а именно статью 14, где сказано что "керівник органів містобудування та архітектури, за посадою є головними архітекторами та повинні мати вищу освіту за фахом архітектор"??
  вопросы к меру Гройсману В.Б
  с ув.
 • 9. Артем
  Артем
  23-02-11, 23:21 | IP:91.218.90...
  Звертаю вашу увагу! Мартинюк Максим Петрович — директор депараменту архітектури, містобудування та кадастру, а посаду головного архітектора міста і надалі займатиме Котощук Наталя Олександрівна, яка до цього часу суміщала дві посади.
 • 8. Для Прослав
  Для Прослав
  21-02-11, 09:22 | IP:178.95.152...
  Толку з того що Котощук якоби була архітектором, яка не знала хто такий Максимович, як прийшла з бізнесової структури, так туди її і відправили, можливо там вона швидше навчиться розмовляти з людьми, і вести себе належним чином.
 • 7. Прослав Крук
  Прослав Крук
  20-02-11, 17:33 | IP:109.167.29...
  Дорогие винничане, зря радуетесь. Структурные изменения, мягко говоря, не вполне соответствуют требованиям Закона Украины "Об архитектурной деятельности" и даже требованиям недавно проголосованного Верховной Радой Закона "О регулировании градостроительной деятельности", а Макс Мартынюк -
  никакой не архитектор, поэтому и "архитектор" он будет никакой. Если "будет".
 • 6. Андрей Ситников
  Андрей Ситников
  20-02-11, 13:00 | IP:217.30.193...
  Возможно после реорганизации Архитекторного "Бомонда" Винницу перестанут дразнить "Винницой Рябой" из-за пестроты и аляповатости как реклам так и стилей в архитектурных проектах.
  С Уважением Андрей.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)