Вишуканими віденськими танцями та «Вечірками Стиляг» відзначились Вінницькі студентські бали

22.02.11 10:56 3938

1 березня - студентський бал Міського голови

Вишуканими віденськими танцями та «Вечірками Стиляг» відзначились Вінницькі студентські бали

В лютому цього року в нашому місті започаткована нова традиція Вінницьких Студентських балів, які зібрали більше 3000 бажаючих побувати в атмосфері Віденських балів та долучитися до вишуканих традицій Європи.

Різножанрові бали педагогів, юристів, економістів, транспортників, комп’ютерщиків, дизайнерів проходять у Вінниці. В цьому році їх буде 14. Кожен бал є неповторним і оригінальним, самі студенти визначають, яким йому бути. Комусь більш до вподоби класичні Віденські бали, а комусь до душі бал-вечірка «Стиляги» або ж Романтичний бал закоханих.

Кожен студентський колектив за свою креативність та творчість отримав солодку, щасливу залікову книжку з відміткою «ВІДМІННО» та з особистим підписом Міського голови.

А найкращі, найталановитіші, найактивніші студенти вищих навчальних закладів міста Вінниці отримають можливість ще раз побувати у вишуканій атмосфері Вінницького студентського балу Міського голови, який відбудеться 1 березня, за щорічною традицією у ресторані «Дубовий Гай».

 

Фото

Вишуканими віденськими танцями та «Вечірками Стиляг» відзначились Вінницькі студентські бали Вишуканими віденськими танцями та «Вечірками Стиляг» відзначились Вінницькі студентські бали Вишуканими віденськими танцями та «Вечірками Стиляг» відзначились Вінницькі студентські бали Вишуканими віденськими танцями та «Вечірками Стиляг» відзначились Вінницькі студентські бали Вишуканими віденськими танцями та «Вечірками Стиляг» відзначились Вінницькі студентські бали Вишуканими віденськими танцями та «Вечірками Стиляг» відзначились Вінницькі студентські бали Вишуканими віденськими танцями та «Вечірками Стиляг» відзначились Вінницькі студентські бали Вишуканими віденськими танцями та «Вечірками Стиляг» відзначились Вінницькі студентські бали Вишуканими віденськими танцями та «Вечірками Стиляг» відзначились Вінницькі студентські бали Вишуканими віденськими танцями та «Вечірками Стиляг» відзначились Вінницькі студентські бали Вишуканими віденськими танцями та «Вечірками Стиляг» відзначились Вінницькі студентські бали Вишуканими віденськими танцями та «Вечірками Стиляг» відзначились Вінницькі студентські бали Вишуканими віденськими танцями та «Вечірками Стиляг» відзначились Вінницькі студентські бали Вишуканими віденськими танцями та «Вечірками Стиляг» відзначились Вінницькі студентські бали Вишуканими віденськими танцями та «Вечірками Стиляг» відзначились Вінницькі студентські бали

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)