Вишуканими віденськими танцями та «Вечірками Стиляг» відзначились Вінницькі студентські бали

22.02.11 10:56 3307 0

1 березня - студентський бал Міського голови

Вишуканими віденськими танцями та «Вечірками Стиляг» відзначились Вінницькі студентські бали

В лютому цього року в нашому місті започаткована нова традиція Вінницьких Студентських балів, які зібрали більше 3000 бажаючих побувати в атмосфері Віденських балів та долучитися до вишуканих традицій Європи.

Різножанрові бали педагогів, юристів, економістів, транспортників, комп’ютерщиків, дизайнерів проходять у Вінниці. В цьому році їх буде 14. Кожен бал є неповторним і оригінальним, самі студенти визначають, яким йому бути. Комусь більш до вподоби класичні Віденські бали, а комусь до душі бал-вечірка «Стиляги» або ж Романтичний бал закоханих.

Кожен студентський колектив за свою креативність та творчість отримав солодку, щасливу залікову книжку з відміткою «ВІДМІННО» та з особистим підписом Міського голови.

А найкращі, найталановитіші, найактивніші студенти вищих навчальних закладів міста Вінниці отримають можливість ще раз побувати у вишуканій атмосфері Вінницького студентського балу Міського голови, який відбудеться 1 березня, за щорічною традицією у ресторані «Дубовий Гай».

 

Фото

Вишуканими віденськими танцями та «Вечірками Стиляг» відзначились Вінницькі студентські бали Вишуканими віденськими танцями та «Вечірками Стиляг» відзначились Вінницькі студентські бали Вишуканими віденськими танцями та «Вечірками Стиляг» відзначились Вінницькі студентські бали Вишуканими віденськими танцями та «Вечірками Стиляг» відзначились Вінницькі студентські бали Вишуканими віденськими танцями та «Вечірками Стиляг» відзначились Вінницькі студентські бали Вишуканими віденськими танцями та «Вечірками Стиляг» відзначились Вінницькі студентські бали Вишуканими віденськими танцями та «Вечірками Стиляг» відзначились Вінницькі студентські бали Вишуканими віденськими танцями та «Вечірками Стиляг» відзначились Вінницькі студентські бали Вишуканими віденськими танцями та «Вечірками Стиляг» відзначились Вінницькі студентські бали Вишуканими віденськими танцями та «Вечірками Стиляг» відзначились Вінницькі студентські бали Вишуканими віденськими танцями та «Вечірками Стиляг» відзначились Вінницькі студентські бали Вишуканими віденськими танцями та «Вечірками Стиляг» відзначились Вінницькі студентські бали Вишуканими віденськими танцями та «Вечірками Стиляг» відзначились Вінницькі студентські бали Вишуканими віденськими танцями та «Вечірками Стиляг» відзначились Вінницькі студентські бали Вишуканими віденськими танцями та «Вечірками Стиляг» відзначились Вінницькі студентські бали

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)