У Вінниці засідають юристи Асоціації міст України

11.03.11 13:48 2984 1

Юристи із різних міст України обговорювали у Вінниці паспорт сфери «Організаційно-правова основа місцевого самоврядування»

У Вінниці засідають юристи Асоціації міст України

Протягом двох днів, 10 та 11 березня, у Вінниці проходило засідання секції юристів Асоціації міст України. Юристи із Одеси, Чернігова, Сум, Житомира, Рівного, Хмельницького, а також Вінниці та Вінницької області обмінювалися досвідом правового забезпечення роботи органів місцевого самоврядування у своїх містах, а також розглянули проект паспорту сфери «Організаційно-правова основа місцевого самоврядування».

Секція юристів є одним із десяти фахових об'єднань працівників муніципалітетів, які утворені та діють при Асоціації міст України (АМУ). До її складу входять фахові керівники та працівники юридичних відділів та управлінь міських рад міст, які є членами АМУ. Для допомоги у вирішенні правових проблем при Асоціації у вересні минулого року створено Центр правової допомоги містам, при якому діє пряма телефонна лінія. Як повідомив директор Центру правової допомоги містам Асоціації міст України Віктор Кравченко, отримати консультацію можна і з допомогою сайту.

Під час засідання юристи розглянули проект, розроблений АМУ в рамках проекту ДІАЛОГ, який реалізується спільно з USAID, та має назву «Організаційно-правова основа місцевого самоврядування». Директор Аналітичного центру АМУ Володимир Пархоменко презентував паспорт сфери, в якому визначено перелік проблем у муніципалітетах, які потребують законодавчого вирішення. Він також зазначив, що цей паспорт сфери може стати основою для законопроектної діяльності Асоціації міст України.

Заступник Вінницького міського голови Володимир Слишинський привітав керівників та працівників юридичних відділів та управлінь міських рад, які представляють муніципалітети різних міст України та Вінницької області, із першим засіданням секції юристів. «Робота Вінницької міської ради та її виконавчого комітету побудована таким чином, що жодне із рішень не приймається без візування юридичного управління, - зазначив Володимир Слишинський. - Я сподіваюсь, що досвід Вінниці допоможе іншим містам у правовому забезпеченні роботи органів місцевого самоврядування. Приємно те, що саме у нашому місті відбувається засідання секції юристів Асоціації міст України. Маю надію, що завдяки плідній співпраці ми зможемо налагодити стосунки між містами та спільно вирішувати питання щодо правового забезпечення органів місцевого самоврядування».

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


  • 1.
    13-03-11, 13:10 | IP:81.30.173...
    Про якi i чиi права йде мова? про права влади i безправ"я народу,мiсцевих жителiв-100%. Хiба у людей питали,як реалiзуэться iх право на чесну владу?.
    А пан Слишинський був одним iз тих,хто покривав сфальсифiкованi вибори на вулицях(мiсцевi-за мiсцем проживання в Украiнi)у 2006 роцi пiд час перевиборiв голiв кварткомiв та iх замiсникiв i в мене э реальнi докази,якi лише чекають свого часу для оприлюднення i розкриття лжеборцiв за права народу.У майже всiх 42 кварталах мiста перевибори кварткомiв проходили формально,з порушенням усiх норм закону та процедур,про що сiдчать липовi протоколи без додаткiв i рiшень так званих(нiби то прошедших)зборiв.У тих протоколах навiть не вказано те,що повиннi бути до них якiсь додатки.А при звертаннi до мiськоi влади,та не знайшла нiяких порушень,отже,або ж не шукала,або пан Слишинський-аферист,покриваючий протизаконнi дii.покриваючий протизаконнi дii i бездiяльнiсть тодiшньоi районноi влади i iх посадових осiб ,або вже зовсiм не юрист(некомпетентний у таких питаннях).
    Про що пiсля такого може навчити цей пан iнших своiх коллег?,як плювати на народ i цого законну волю?,як вiдiбрати у громадян iх останнi можливостi нiби то законним способом i робити що завгодно,нiхто ж бо не повстане i не змете його i таких як вiн з посад?

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)