Порошенко додав гостроти "Вінницьким Перцям"

04.04.11 15:30 4897

Вінницька команда КВН святкувала 1-го квітня своє п'ятиріччя

Порошенко додав гостроти "Вінницьким Перцям"

У залі Будинки Офіцерів, де не було жодного порожнього місця, пройшов з цієї нагоди святковий концерт. Виступити для вінничан і підтримати друзів приїхала команда КВН "Острів Крим", зібралися і найзатятіші уболівальники команди і просто прихильники якісного гумору.

З днем народження привітати команду приїхав глава Нацради НБУ, давній друг команди Петро Порошенко. Жартувати разом на сцені у "Вінницьких Перців" і Петра Олексійовича вийшло дуже навіть непогано. Публіка наприклад дізналася про будівництво другої і третьої "Фабрики зірок" на території міста, при чому на третій фабриці солодощів Петро Олексійович обіцяв випускати виключно цукерки "П'яна вишня", після чого усі "перці" вирішили перекваліфіковуватися в дегустаторів на новій фабриці.  Завершуючи привітання з елементами першоквітневого розіграшу, Петро Порошенко вручив директорові команди Сергію Борзову в'язку червоних перців, щоб ніколи жарти КВН-щиків не були прісними.

Дві години жартів, сміху і пародій, а також неповторних голосів вокалістів обох команд веселили вінничан, що потрапили на концерт. Особливо сподобалися глядачам жарти на політичні теми. Урокам української мови від Великого Кобзаря прем'єр-міністрові Азарову зал аплодував невпинно.

Від виступу гостей із вже прогрітого сонцем півострова зовсім повіяло відпусткою, морем і шаурмою. "Острів Крим" радував глядачів гумором з акцентом східних базарів і морських пляжних пригод. Одним словом, за дві години вінничани, що прийшли на концерт, продовжили собі життя на довгі роки. Чого бажаємо і команді "Вінницькі Перці". І окрім довгих років - вдалих жартів, нев'янучого оптимізму і нових перемог на КВНівскій сцені усіх країн, де люблять цю вічно молоду гру.

Фото з сайту

http://a2vin.com/paparazzi/vinnickim_percy_-_pyatiletie.html

 

Фото

Порошенко додав гостроти "Вінницьким Перцям" Порошенко додав гостроти "Вінницьким Перцям" Порошенко додав гостроти "Вінницьким Перцям" Порошенко додав гостроти "Вінницьким Перцям" Порошенко додав гостроти "Вінницьким Перцям" Порошенко додав гостроти "Вінницьким Перцям" Порошенко додав гостроти "Вінницьким Перцям" Порошенко додав гостроти "Вінницьким Перцям" Порошенко додав гостроти "Вінницьким Перцям" Порошенко додав гостроти "Вінницьким Перцям" Порошенко додав гостроти "Вінницьким Перцям" Порошенко додав гостроти "Вінницьким Перцям" Порошенко додав гостроти "Вінницьким Перцям"

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Олена Павлова
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)