Майдан Незалежності у Вінниці відкриють для відпочинку

22.04.11 12:13 10394

Реконструкція триватиме близько чотирьох місяців. Після цього там з'являться три фонтани, будуть зелені насадження, лавочки, доріжки, ландшафтний дизайн.

Майдан Незалежності у Вінниці відкриють для відпочинку

Майдан Незалежності перед міською радою почали реконструювати. Територію планують облаштувати для відпочинку вінничан. Роботи розпочали з ділянки біля фонтану.

- Мова йде про те, що перлина нашого міста - у занедбаному стані і фактично розвалилась, - пояснює міський голова Володимир Гройсман. - Якщо подивитись на центральну частину нашого міста, то побачимо, що зон відпочинку фактично немає, тому ми будемо їх створювати. Цього року плануємо реконструювати майдан, і це буде хороша територія для відпочинку мешканців нашого міста.

Реконструкція триватиме близько чотирьох місяців. Після цього там з'являться фонтани - два малих і один великий центральний. Будуть зелені насадження, лавочки, доріжки, ландшафтний дизайн.

- Тобто Вінниця відходить від тих стандартів, коли адміністративна будівля повинна мати велику чисту площу. Наголошую на тому, що це буде не площа перед міською радою, а місце відпочинку для вінничан, - зазначив Володимир Гройсман.

 

Фото

Майдан Незалежності у Вінниці відкриють для відпочинку Майдан Незалежності у Вінниці відкриють для відпочинку Майдан Незалежності у Вінниці відкриють для відпочинку Майдан Незалежності у Вінниці відкриють для відпочинку Майдан Незалежності у Вінниці відкриють для відпочинку Майдан Незалежності у Вінниці відкриють для відпочинку Майдан Незалежності у Вінниці відкриють для відпочинку

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Місто
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)