Як Вінниця відзначатиме День Перемоги

28.04.11 09:48 4196 6

9 травня - День Перемоги

Як Вінниця відзначатиме День Перемоги

Відзначення Дня перемоги у Вінниці цього року розпочнеться богослужіннями в усіх храмах міста. Головні акції, присвячені Великій перемозі відбуватимуться у центральному парку. Тут на день вишикується військова техніка воєнного періоду, а також ретро автомобілі. Детальніше у відеосюжеті:

 

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 6. Олександр
  Олександр
  28-04-11, 12:15 | IP:178.95.121...
  Дійсно краще ці гроші, які витратять на квіти, фуршети, підвози, радіо-підсилення, тощо, витратили-б для тих же ветеранів, які того заслуговують. Де гроші на ліки, де безкоштовне лікування???
 • 5. Антифашист
  Антифашист
  28-04-11, 11:59 | IP:...
  Подбайте про ветеранів і ті грошиська які відмиєте на святкування дня чергової окупації України дайте ветеранам але тільки справжнім а не карателям з НКВД за якими плаче шибениця, а не букети квітів за гроші потомків закатованих ними українців.
 • 4. Sam
  Sam
  28-04-11, 11:58 | IP:79.143.35...
  І до чого це?
 • 3. Миша
  Миша
  28-04-11, 10:36 | IP:194.50.125...
  Ці нові націоналістичні рухи носять різну назву в різних краях. В Італії – фашизм, в Німеччині – гітлеризм, у нас – український націоналізм. Націоналізм різних країв є явищем анальогічним, бо ставить націю за основний осередок змагань. Фашизм і націонал-соціалізм й український націоналізм мають багато спільних елементів, як відродження вартості духовних чинників, ідеалізму, волюнтаризму… Як фашизм є втіленням і виявом і оформленням Німеччини до відродження сил і панування над світом, так і український націоналізм є органічно творчим виявом українського Духа…

  Націоналізм оцінюючи як слід вагу протистояння своєї нації як окремого ґатунку всім іншим націям, уважає за одиноке правильне відношення до чужинців КСЕНОФОБІЮ, як чинник, який дуже відмежовує нації від себе. Замість толерувати чужу думку націоналізм стремить до повного її знищення (хоч би й фізично) і заступлення її своєю.

  // «Ідея і чин. Вишкіл українського націоналіста», 1940. //
 • 2. Миша
  Миша
  28-04-11, 10:34 | IP:194.50.125...
  У "Антифашиста" день скорби.По дедушке.ПОчисть дедушкину эсэсовскую форму.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)