Вінницьку набережну ще не зробили, а вже забруднили

28.04.11 14:58 4030 13

Після Великодніх свят набережна перетворилась на суцільний смітник.

Вінницьку набережну ще не зробили, а вже забруднили

Вінницьку набережну будівельники обіцяють облаштувати вже до липня цього року. Але за умови, що роботи будуть відбуватися згідно графіка. Сьогодні ж самі вінничани заважають нормально працювати на об'єкті - скаржаться робітники. Так після Великодніх свят набережна перетворилась на суцільний смітник. І замість того, щоб працювати будівельники змушені були прибирати територію.

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 13. IgorF
  IgorF
  01-05-11, 11:45 | IP:194.50.125...
  Чергувало в там пару ментів, було б все набагато краще...
 • 12. tina
  tina
  30-04-11, 17:13 | IP:89.107.200...
  Люблю Винницу, помню ее чистым, тихим, ухоженным городом, со смешанным в национальном смысле населением, где никому в голову не могло прийти обозвать человека "быдлом", "кацапом", "селюком" и так далее.Видимо действительно Все и Все очень изменилось. В столице Австрии, тоже в начале прошлого века было очень грязно и замусоренно, все исправили драконовские штрафы, которые неукоснительно приходилось оплачивать нарушителям порядка и чистоты в городе.
 • 11. Олександр
  Олександр
  29-04-11, 09:09 | IP:178.95.76...
  Обєкт який не зданий в експлуатацію має охоронятись забудовниками. І якщо не дай бог там трапиться біда, відповідати буде забудовник, який не виставив огорожі, чи не звільнив буд.майданчик від сторонніх осіб. Охорони там достатньо, а те що вони проспали, і допустили стороннії осіб на буд. майданчик, це їхні проблєми, тож хай самі і прибирають те сміття, і моляться богу що там не сталось ніяких випадків травматизму. А графіті, то коли приїде Петро Олексійович, приймати обєкт, графіті помиють ті хто проспав, коли їх малювали.
 • 10. Андрей
  Андрей
  29-04-11, 08:52 | IP:178.95.220...
  Андрій

  28-04-11, 20:10
  На 99 це забагато, а от відсотків 60-70 з села, це однозначно...
  на релігійні та травневі свята в Вінниці відбувається масова евакуація...

  Я, когда наступают такие праздники УПИВАЮСЬ СВОИМ ГОРОДОМ - это для меня НАРКОТИК, беру сына за руку и мы идём гулять по городу и я показываю ему какой наш город прекрасный когда в нём нет приезжих и какой город был прекрасным до массового паломничества приезжих. Не в обиду приезжим - но я их не люблю именно за то что приехали в город и всё кругом засрали, позанимали места, понакупали машин и кругом пробки, везде опять очереди и т.д.
 • 9. Юлько
  Юлько
  28-04-11, 21:50 | IP:178.74.203...
  Если пропустить нападки на негородских жителей и неукраинских граждан, то согласна - НУЖНО ШТРАФОВАТЬ! но не 50 грн., а так около 500 грн. + обязательно с десяток часов общественных работ.
  А то, что на неоконченную стройку народ повалил, отчасти виновны начальники этой самой стройки. Объекты такие должны быть загорожены максимально, аж до окончания работ. Дело не в мусоре, а в том, что и на незакрытую арматуру напороться можно и мало ли что еще. Почему то проход к набережной еще в пятницу оказался открыт аж в нескольких местах.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)