В школах Вінниччини встановили понад 80 інтерактивних дошок

02.05.11 02:13 2674 4

На уроках, де є мультимедійний комплект вчителю не потрібні ні реактиви, ні пробірки, ні пристрої...

В школах Вінниччини встановили понад 80 інтерактивних дошок

Пробірки, старі карти, реактиви та навіть крейда на більшості уроках зайві. Усі наочні матеріали відтепер заміняє електронна дошка. Інтерактивні та мультимедійні технології активно входять у шкільне життя вінницьких учнів. В обласному управлінні освіти переконують, сучасні технології популярніші за традиційні. Подробиці у відеосюжеті:

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 4. Олександр
  Олександр
  04-05-11, 15:18 | IP:194.50.125...
  Не могу не согласиться со Светланой! Не одно государство никогда не ставило задачу так, чтобы вырастить и научить развитых детей, они ему просто не нужны и даже мешают! Задача государства создать рабочую силу более-менее грамотную и все, а создавая ее выкачать как можно больше денег из родитель, чтобы на институт уже не осталось или не захотелось идти туда. Уровень нашего образования повергает просто в шок, мы лет 20 назад учились не зная даже калькулятора, но были намного грамотнее нынешних выпускников. А вся эта автоматизация лишь очковтирательство для родителей и заработок для производителей данного оборудования, которые типа тендер выиграли. Лучше бы подняли учителям зарплату. Что за интерес смотреть как на экране происходит опыт, который когда-то мы делали своими руками. Посмотрел и забыл. А сделал сам и запомнил! Это не развитие, а путь к деградации...
 • 3.
  04-05-11, 09:57 | IP:81.30.173...
  Лера-для Вас мiй пост-дурня,бо Ви не маете дитини -iнвалiда з розумовою вiдсталicтю,бо не займаетеся з ним по 2-4 години щоденно i не \\\"ловите\\\" тих митей,коли дитина хоче самостiйно займатися чимось i iй в цей момент необхiдно придiлити максимум уваги. А ще,Вы не бачили дiтей з iнтернатiв,де багато з них нмють надуманнi психiчно-iнтелектуальнi проблеми,бо люди,якi там працюють,не взмозi настiльки повно займатися розвитком тих дiток i вони втрачають своi можливостi ,бо нiкому не потрiбнI!!!!!!!
  Багато вiдповiдальних батькiв турбуються розвитком своiх дIтей i багато бачать,що не завжди школи можуть давати бажанний результат,тому i ходять до рiзних репетиторiв,на гуртки I таке iнше....Та й рiвень молодих викладачiв,навченних за грошi,навряд чи може дати хорошi знання нинiшнiм школярам. Зараз е навчальнi канали,iнтернет,то чи варто всiм ходити у школы,де батьки не контролюють-а вчителI не зацIкавленнi, можна результативнiше i вдома навчатися!(особливо,коли у когось iз батькiв педосвiта),брати плани i штудувати самостiйно,здаючи тести по закiнченню.
  У крайньому випадку-це навчило б дiтей працювати самостiйно,зменшило б корупцiю у школах i тi батькiвськi трати,якi батьки ледве долають(а якщо не дадуть!...над дитиною у школi деякi вчителi позбиткуються-осоромлять,принизять при однокласниках....)
 • 2. Лера
  Лера
  03-05-11, 18:10 | IP:95.135.161...
  Cвiтлана, яку Ви дурню написали! Самі усвідомлюєте?
 • 1.
  02-05-11, 08:05 | IP:81.30.173...
  Може вже настав час,коли i школа не потрiбна.У кожного е дома iнтернет.Батьки бiльшiсть з вищою освiтою i ,половина таких,бузробiтнi.А там все бiльше iбiдьше грошей стараються витягнути з кишень.Хай би вже дiти дома навчалися через iнтернет,або телевiзiйний учбовий канал зробили (то ж навчалися через телевiзор)-i технiка нова,i платиш лиш за телевIзор.А здавати предмети приходили раз на мiсяць темами. Оце була б економiя краiнi. Для тих батькiв,якi не можуть чи не хотять (не мають часу)на свою дитину хай би i залишалися вчителi.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)