Будівництво хірургічного корпусу лікарні ім. Пирогова планують закінчити цього року

19.05.11 09:52 2599

У цьому році планується завершення будівництва хірургічного корпусу обласної клінічної лікарні ім. Пирогова

Будівництво хірургічного корпусу лікарні ім. Пирогова планують закінчити цього року

На базі недобудованого хірургічного корпусу обласної лікарні ім.. Пирогова 18 травня перший заступник голови ОДА Іван Мовчан провів оперативну нараду.

Вже у цьому році 20-літній довгобуд планують завершити. А наступного року - укомплектувати меблями та обладнанням. Слід відмітити, що на даному етапі до робіт залучають лише спеціалізовані субпідрядні організації, а згодом - будуть використовувати і спонсорську допомогу. На даний час на будівництві працює 85 чоловіків та 6 підрядних організацій.

Загальна вартість об"єкту - 219 млн гривень. Цьогоріч будівельники планують освоїти 14 млн. грн. бюджетних коштів.

У новому корпусі палати розраховані на 1-2 хворих, є вся необхідна база для навчання та підготовки студентів. Тож, старі приміщення лікарні вдасться розвантажити і переобладнати. Тоді в них зможе пролікуватись більше людей, які нині змушені вистоювати довгі черги на проведення тієї чи іншої планової операції.

Перший заступник голови облдержадміністрації Іван Мовчан пропонує працювати на випередження в питаннях проведення усіх необхідних тендерних процедур. А також підтримує ідею головного лікаря обласної клінічної лікарні ім. М.Пирогова Олександра Жупанова стосовно розробки концепції щодо створення на базі обласної лікарні сучасної європейської клініки, адже у 2017 року даний медичний заклад відзначатиме свій столітній ювілей.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)