Вінницький Будинок побуту відбили у рейдерів

06.08.08 01:39 2959

Будинок побуту на Соборній повернувся у комунальну власність міста. Таке рішення першого серпня ухвалив Господарський суд Вінницької області за позовом обласної прокуратури.

Вінницький Будинок побуту відбили у рейдерів

Остаточно, враховуючи всі юридичні терміни і норми, Будинок побуту стане комунальним за два-три місяці, каже міський голова Володимир Гройсман.

- Перше рішення вже прийнято, - каже Володимир Гройсман. - Будемо сподіватись, що Закон буде стверджуватись і надалі. Аби ми повернули те, що нахабно намагались вкрасти у вінничан. Ми проводимо всі юридичні заходи по поверненню цього будинку у власність територіальної громади міста.

„Представники ТОВ "Торговий дім" (директор А. Гнатюк) незаконно оформили на себе право власності на цю будівлю, а далі двічі (9 грудня 2007 року і 18 січня 2008-го) посеред ночі намагались виставити будівельні риштування і перекрити доступ орендарів до Будинку побуту", зазначено у прес-релізі мерії.

Звільнену від незаконних власників частину Будинку побуту або виставлять на аукціон, або продадуть право оренди цієї частини будівлі - так само з аукціону. А от підприємців, які орендують приміщення у Будинку Побуту, міська влада обіцяє не чіпати. Хоча орендну плату, скоріш за все, переглянуть. Однак "драконівською" вона не буде, обіцяє мер.
"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)