Цьогоріч у Вінниці започатковано конкурс по визначенню кращих спортивних залів у дитячих садках

10.06.11 16:14 3812 1

З 10 по 27 травня поточного року вперше у Вінниці пройшов конкурс між дошкільним навчальними закладами «Кращий фізкультурний зал».

Цьогоріч у Вінниці започатковано конкурс по визначенню кращих спортивних залів у дитячих садках

Управління освіти міської ради, яке виступило його ініціатором і організатором, в першу чергу мало на меті активізувати роботу з розвитку, зміцнення і збереження фізкультурно-спортивної бази дошкільних навчальних закладів, що є запорукою якісних умов для покращення фізичного виховання дітей.

В конкурсі-огляді фізкультурних залів, який проходив у два етапи, взяли участь усі дошкільні навчальні заклади міста. У першому турі перевірялась ефективність використання фізкультурних залів, їх наповнення стаціонарним та переносним обладнанням; використання спортивного інвентаря в навчально-виховному процесі. Рівень роботи зі своїми вихованцями у спортивних залах учасники конкурсу також демонстрували з допомогою фото та відеоматеріалів. У другому етапі журі конкурсу оцінювало подані матеріали та оглядали фізкультурні зали дитячих садків міста.

Під час підведення підсумків конкурсу журі враховувало наявність у фізкультурних залах повного комплекту стандартного обладнання та інвентаря, передбаченого «Типовим переліком обов'язкового обладнання навчально-наочних посібників та іграшок в дошкільних навчальних закладах». Особлива увага приділялась оригінальному та нестандартному устаткуванню, яке відповідає віковим особливостям дітей, педагогічним, гігієнічним та естетичним вимогам.

Найкращі спортивні зали виявились у п'яти дитячих садках, вони й розділять між собою цінні подарунки у вигляді спортивного інвентаря. Їх, разом із грамотами управління освіти Вінницької міської ради, отримають ДНЗ №№23,35,37,27 та 36.

 

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


  • 1. Ніна
    Ніна
    19-03-12, 21:14 | IP:95.134.130...
    конспекти занять сфера Природа ранній вік

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)