Вінницький "підшипник" знову мітингує

08.08.08 10:30 2428 1

Зневірені робітники зібрались біля прохідної і заблокували входи до цехів: вимагають роботи і зарплати.

Вінницький "підшипник" знову мітингує

Цього тижня Вінницею розлетілася чутка, що підшипниковий завод закрили. Завод не працює вже давно. Але як з'ясувалося, тут організувалося альтернативне виробництво. Однак деталі для машинобудівної галузі пощастило виробляти не усім працівникам.

Вінницький підшипниковий завод вже давно не випускає підшипників - донецькі власники вирішили, що їх виробляти - нерентабельно. А робітники в черговий раз вимагають випускати саме цю продукцію. На базі Вінницької підшипникової компанії почало створюватись альтернативне виробництво, на якому планують випускати деталі для машинобудівної галузі. Було заплановано прийняти на роботу близько 300 робітників, але поки що працевлаштовано всього 42 - спеціалістів та робітників запрошують на роботу вибірково.

Працівники, що залишились без роботи, заблокували проходи до цехів нового виробництва. Разом із профспілками підготували пропозиції і передали власникам підприємства. Вимагають і вирішити проблеми із заборгованою зарплатою - людям не виплатили грошей за вимушені простої. Бурхливий діалог трудового колективу та профспілок з адміністрацією заводу спробував втихомирити перший заступник голови облдержадміністрації Валерій Коровій. Зрештою, адміністрація підприємства пообіцяла за два тижні розглянути пропозиції профспілок і повернути борги, а до першого вересня - відпрацювати всі інші моменти, зокрема, із працевлаштуванням та виплатою соціальних гарантій робітникам.
"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


  • 1. Олександр
    Олександр
    09-08-08, 08:19 | IP:92.112.29...
    Навіть сама примітивна техніка - працює на підшипниках, і в тих "деталях до машинобудівної галузі" теж будуть підшипники, без них - неможливо.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)