В команді вінницького міського голови два нових призначення

14.07.11 15:53 7559 5

Іван Михайлюк, який працював на посаді першого заступника міського голови майже 10 років, вийшов на пенсію. Але він залишається в команді. Про це стало відомо на черговому засіданні виконкому міської ради 14 липня, під час якого очільник міста Володимир Гройсман повідомив і про два нових призначення: першим заступником міського голови відтепер став Володимир Кістіон, а заступником мера з фінансово-економічних питань призначено Валерія Коровія.

В команді вінницького міського голови два нових призначення

На засіданні виконкому Івану Михайлюку, який дев’ять з половиною років був першим заступником міського голови, Володимир Гройсман вручив почесну відзнаку міського голови «За заслуги перед містом», зауваживши при цьому, що Іван Архипович і надалі залишається у команді. Адже він є високопрофесійною людиною, яка багато років свій досвід і знання віддавала місту. Тоді ж стало відомо і про два нових призначення. Наступником Івана Михайлюка на посаді першого заступника міського голови призначено Володимира Кістіона. А фінансово-економічний блок на посаді заступника міського голови очолить Валерій Коровій.

«Я дуже вдячний Івану Архиповичу за нашу спільну роботу, адже у ньому я завжди відчував надійне плече. Він та людина, яка дуже багато зробила для міста. Однак він прийняв для себе це рішення. Хочу підкреслити, що Іван Архипович залишається у нашій команді, адже його професійність і досвід потрібні місту, – зазначив Володимир Гройсман. – Що стосується першого заступника, який здійснюватиме загальну координацію роботи усіх підрозділів, то я прийняв рішення призначити на цю посаду Володимира Кістіона, який показав себе як ефективний управлінець в роботі із житлово-комунальним сектором. В подальшому в тому числі і цей непростий напрямок буде зоною його відповідальності. Що стосується фінансів, економічного та інвестиційного розвитку, то це велика ділянка роботи, і тому мною було прийнято рішення, що цим має опікуватись окремий заступник. Я зробив пропозицію увійти до нашої команди Валерію Коровію, якого у місті та області знають і поважають як сильного і фахового економіста з великим досвідом роботи. Економічний блок є одним з ключових пріоритетів Концепції стратегії «Вінниця – 2020», і перед Валерієм Вікторовичем я ставлю завдання працювати над розвитком цього напрямку».

Новопризначений перший заступник міського голови Володимир Кістіон до цього три роки пропрацював заступником міського голови і відповідав за житлово-комунальну сферу та будівництво. Тепер завдань побільшає, однак він до цього ставиться спокійно: «Для мене не так багато змінюється у зв’язку з новим призначенням. Роботи мало не буває, тому я до цього готовий. Єдине – це те, що зростає ступінь відповідальності за ефективне вирішення тих задач, на які спрямовані зусилля та робота міської влади».

Валерій Коровій у 2000-2010 роках на посадах заступника, а потім і першого заступника голови Вінницької ОДА працював із п’ятьма губернаторами (Юрієм Івановим, Віктором Коцемиром, Григорієм Калетніком, Олександром Домбровським та Володимиром Демішканом), відповідаючи саме за економічну сферу. У мерії він очолить напрямок фінансово-економічних питань. «За останні роки Вінниця активно розвивається в усіх сферах. Для мене запрошення працювати у команді Володимира Гройсмана – це розуміння того, що потрібно буде вирішувати завдання нового рівня. І я буду намагатись докласти усіх зусиль, спираючись на свої знання та досвід, щоб виправдати цю довіру,» - говорить Валерій Коровій.

Фото

В команді вінницького міського голови два нових призначення В команді вінницького міського голови два нових призначення В команді вінницького міського голови два нових призначення В команді вінницького міського голови два нових призначення В команді вінницького міського голови два нових призначення

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 5. Вячеслав
  Вячеслав
  16-07-11, 18:45 | IP:77.121.116...
  Валерий Коровий мы рады видеть Вас в очень професиональной команде, удачи Вам.Владимир Гройсман спасибо за работу которую Вы делаете для города, ПОБЕД ВАМ.
 • 4. Sell
  Sell
  15-07-11, 09:21 | IP:80.91.170...
  Мені цікаво лише одне: де це оля баче "розвиток" області??? Те що тобі там забашляли щоб ти це понаписувала, то це одне. А те що область зараз плентається по всім основним показникам фінанасово-економічним показникам на "лідиуючих з кінця" місцях - це вже зовсім інше. Чи ви слухаєте як нащ губернатор їздить вам по вухам як він розбудовує Вінниччину?? Про приплив інвестицій на побудову нових елеваторів, будівництво яких буде фінансуватись одним із його замів??? Чи напевно заслуга теперішньої влади в будівництві Миронівського птахокомплексу біля Ладижину? Адже саме Коровій курував це питання і оголосив про прийнятті рішення щодо будівництва нового комплексу, коли працював ще в адміністарції. Так що думаю Гройсман лише виграв призначивши його. Але час все покаже...
 • 3. Андрій
  Андрій
  14-07-11, 23:08 | IP:77.121.117...
  Підтримую Олю.
  Коровій - це груба помилка Гройсмана В.Б.
 • 2. Анжелина
  Анжелина
  14-07-11, 18:02 | IP:93.183.204...
  Иван Архипович действительно большой человек и много сделал для города. Но, если верить информации, то он остается. Кистион же с его энергичностью, организаторскими способностями и видением ситуации должен справиться - он грамотный и толковый. А что касается Коровия, то политику сюда приплетать вообще не имеет смысла - иначе как бы он смог быть замом при пяти губернаторах от разных политических сил?! Это как раз и говорит о том, что он классный специалист. Да и Гройсман не берет к себе людей по политическим флагам. Тут другие критерии - профессиональная подготовка и компетентность. Поэтому у него и команда сплоченная.
 • 1. Оля
  Оля
  14-07-11, 16:35 | IP:194.50.125...
  Дуже шкода, що пішов Іван Архипович, він справжній фахівець, гарний керівник та господар. І зовсім не зрозуміло навіщо взяли Коровія. Адже ж наглядний приклад, забрали Коровія, і Вінницька область одразу ж стала розвиватися. Джига це зрозумів, чому не розуміє цього Гройсман. Невже вплив Порошенка настільки великий, що в гарну команду потрібно взяти таку людину?

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)