Сьогодні реконструйовано “лебедине озеро” в Центральному парку

20.07.11 14:26 5219 6

Залишилось облаштувати фонтан та навколишню територію

Сьогодні реконструйовано “лебедине озеро” в Центральному парку

Сьогодні, 20 липня, у підрядників, які працюють на “лебединому озері”, що біля арки Центрального парку та відпочинку ім. М.Горького, - фініш.

Вони завершують мощення плитки та фарбування огорожі.

- Як бачите, оздоблення водойми зроблено пісковиком та гранітом, - говорить робітник Сергій. - Сьогодні залишилось зовсім мало — біля бордюрів трохи - і все (фото прикріплені до новини)

По периметру встановили новенькі ліхтарі.

Тож наразі залишилось встановити фонтан та завезти землю для газону. Останнім, зеленим благоустроєм території, займається МКП “Вінницязеленбуд”. Тож як скоро вінничани і гості міста зможуть фотографуватись там, залежить від цього підприємства.

Фото

Сьогодні реконструйовано “лебедине озеро” в Центральному парку Сьогодні реконструйовано “лебедине озеро” в Центральному парку Сьогодні реконструйовано “лебедине озеро” в Центральному парку Сьогодні реконструйовано “лебедине озеро” в Центральному парку Сьогодні реконструйовано “лебедине озеро” в Центральному парку Сьогодні реконструйовано “лебедине озеро” в Центральному парку Сьогодні реконструйовано “лебедине озеро” в Центральному парку

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Анна Мельник
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 6. Віктор
  Віктор
  26-07-11, 01:46 | IP:178.74.195...
  Во-первых у вас - это где? Во-вторых - причем тут слова в ключе "приехал" "в город" "у вас в селе"... тему колхоза открыли Вы когда провели параллель между этим ремонтом и вышеупомянутым "колхозом". Я не считаю город в котором живу - селом, и такие реставрации - прямое тому подтверждение. Мне совсем не импонируют холопы вроде Вас что лишь критикую старания администрации хоть как то привести в божеский вид давно запущенные места в Виннице.
  Да, и Вы похоже совсем не ориентируетесь в ценах на аренду техники, и что те же краны оплачиваются в "спусках/подъемах", а ещё и плиты нужно куда то "деть".
 • 5. 123
  123
  25-07-11, 20:56 | IP:217.30.199...
  2Віктор, о одразу шо хлопець приїхав "вчитись" до міста. Може у вас в селі вони і "весят", а у нас для демонтажу таких речей використовують кран, і для перевезеня вантажівку. Я сподіваюсь ти знаєш що це таке, пояснювати не потрібно?
 • 4. Віктор
  Віктор
  23-07-11, 00:17 | IP:178.74.195...
  2Олександр:
  Плиты? Забирать? Вы представляете сколько они весят? И сколько бы денег ушло на их демонтаж? - А это, исходя из Вашей логики - лишняя ячейка для "наваривания". Не думаю что на таком "копеечном" проекте особо кто то миллионы загреб. Облагородили - и здорово. А единственный "колхоз" здесь - это, похоже, Вы.
 • 3. Олександр
  Олександр
  20-07-11, 23:04 | IP:178.95.188...
  Хай краще так, ніж ніяк.
 • 2. 123
  123
  20-07-11, 19:22 | IP:217.30.199...
  жесть!!! а шо забрати старі плити шо вже розвалюються було не судьба? нашо було цей колхоз городити з викладанням камінців у виїмках плит? Оце хтось бабла наварив на цьому ремонті, не здивуюсь якшо він місту коштував пару міліонів.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)