Сьогодні реконструйовано “лебедине озеро” в Центральному парку

20.07.11 14:26 5807

Залишилось облаштувати фонтан та навколишню територію

Сьогодні реконструйовано “лебедине озеро” в Центральному парку

Сьогодні, 20 липня, у підрядників, які працюють на “лебединому озері”, що біля арки Центрального парку та відпочинку ім. М.Горького, - фініш.

Вони завершують мощення плитки та фарбування огорожі.

- Як бачите, оздоблення водойми зроблено пісковиком та гранітом, - говорить робітник Сергій. - Сьогодні залишилось зовсім мало — біля бордюрів трохи - і все (фото прикріплені до новини)

По периметру встановили новенькі ліхтарі.

Тож наразі залишилось встановити фонтан та завезти землю для газону. Останнім, зеленим благоустроєм території, займається МКП “Вінницязеленбуд”. Тож як скоро вінничани і гості міста зможуть фотографуватись там, залежить від цього підприємства.

Фото

Сьогодні реконструйовано “лебедине озеро” в Центральному парку Сьогодні реконструйовано “лебедине озеро” в Центральному парку Сьогодні реконструйовано “лебедине озеро” в Центральному парку Сьогодні реконструйовано “лебедине озеро” в Центральному парку Сьогодні реконструйовано “лебедине озеро” в Центральному парку Сьогодні реконструйовано “лебедине озеро” в Центральному парку Сьогодні реконструйовано “лебедине озеро” в Центральному парку

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Анна Мельник
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)